خانه » گلچین آشپزی » چگونه در خانه بستنی درست کنیم طرز درست کردن بستنی خانگی

چگونه در خانه بستنی درست کنیم طرز درست کردن بستنی خانگی

سایت آشپزی,درست کردن بستنی خانگی, طرز درست کردن بستنی خانگی, مواد لازم برای تهیه بستنی سنتی, آموزش آشپزی, درست کردن بستنی در خانه, بستنی خانگی, طرز تهیه بستنی خانگی, ساخت بستنی خانگی, درست کردن بستنی سنتی,درست كردن بستني سنتي,نحوه درست كردن بستني سنتي,ساخت بستنی خانگی,تهیه بستنی خانگی,تهیه بستنی خانگی بدون ثعلب,تهیه بستنی خانگی ساده,طرز ساخت بستنی خانگی,طریقه ساخت بستنی خانگی,نحوه ساخت بستنی خانگی,اموزش ساخت بستنی خانگی,روش ساخت بستنی خانگی,دستور ساخت بستنی خانگی,طرز تهیه بستنی خانگی,طرز تهیه بستنی خانگی بدون ثعلب,طرز تهیه بستنی خانگی ساده,طرز تهیه بستنی خانگی خوشمزه,طرز تهیه بستنی خانگی شکلاتی,طرز تهیه بستنی خانگی بدون خامه,طرز تهیه بستنی خانگی وانیلی,طرز تهیه بستنی خانگی میوه ای,طرز تهیه بستنی خانگی زعفرانی,طرز تهيه بستني خانگي,طرز درست كردن بستني سنتي,اموزش درست كردن بستني سنتي,مواد لازم برای تهیه بستنی سنتی,مواد لازم جهت تهیه بستنی سنتی,بستنی خانگی توت فرنگی,بستنی خانگی یخی,بستنی خانگی تهیه,درست كردن بستني در خانه,درست كردن بستني در منزل,روش درست كردن بستني در خانه,درست كردن بستني شکلاتی در منزل

چگونه در خانه بستنی درست کنیم طرز درست کردن بستنی خانگی

طرز تهیه بستنی در خانه :شکر، زرده تخم مرغ و وانیل را خوب با هم بزنید تا تخم مرغ کف کند.شیر را جوش آورده و زرده و شکر را به آن اضافه کنید و خوب هم بزنید تا تخم مرغ با شیر کاملا مخلوط شود.اگر می خواهید از ثعلب استفاده کنید باید بعد از گرم کردن شیر، شکر، وانیل و ثعلب را به آن بیافزایید و مخلوط کنید تا کاملا مخلوط و شکر حل شود.اکنون برای اینکه شیر به شکل و شمایل بستنی شبیه شود باید آن را در سرما هم بزنید.کسانی که بستنی ساز دارند، این وسیله کار را برایشان انجام می دهد اما کسانی که بستنی ساز ندارند باید به روش دیگری عمل کنند.

چگونه در خانه بستنی درست کنیم

 سایت آشپزی,درست کردن بستنی خانگی, طرز درست کردن بستنی خانگی, مواد لازم برای تهیه بستنی سنتی, آموزش آشپزی, درست کردن بستنی در خانه, بستنی خانگی, طرز تهیه بستنی خانگی, ساخت بستنی خانگی, درست کردن بستنی سنتی,درست كردن بستني سنتي,

در یک عصر تابستانی ، بستنی وانیلی خانگی سرد می چسبد

بستنی نوبرانه فصل بهار است و در فصل تابستان اصلا نمی توان از آن گذشت. در یک عصر گرم تابستانی هیچ چیز مانند یک بستنی خوش طعم و شیرین حال ما را خوش نمی کند. اما تهیه بستنی در خانه نیاز به صبر و حوصله دارد تا نتیجه مطلوب حاصل شود. در این چگونه مواد لازم و طرز تهیه بستنی وانیلی ساده را برایتان گفتیم تا اگر دوست داشتید طعم بستنی خانگی که خودتان تهیه کرده اید، بچشید.

مواد لازم :

 شیر 2 لیوان (نیم لیتر)
 شکر  4 قاشق سوپخوری (100 گرم)
 زرده تخم مرغ 4 عدد
 ثعلب به جای زرده تخم مرغ 15 گرم
وانیل نصف قاشق چایخوری

طرز تهیه بستنی در خانه :
شکر، زرده تخم مرغ و وانیل را خوب با هم بزنید تا تخم مرغ کف کند.

شیر را جوش آورده و زرده و شکر را به آن اضافه کنید و خوب هم بزنید تا تخم مرغ با شیر کاملا مخلوط شود.
اگر می خواهید از ثعلب استفاده کنید باید بعد از گرم کردن شیر، شکر، وانیل و ثعلب را به آن بیافزایید و مخلوط کنید تا کاملا مخلوط و شکر حل شود.

اکنون برای اینکه شیر به شکل و شمایل بستنی شبیه شود باید آن را در سرما هم بزنید.
کسانی که بستنی ساز دارند، این وسیله کار را برایشان انجام می دهد اما کسانی که بستنی ساز ندارند باید به روش دیگری عمل کنند.

ظرفی پر از یخ تهیه کنید و شیر را در ظرفی فلزی ریخته، داخل ظرف یخ قرار دهید و با همزن بزنید تا کم کم کش دار شده و تبدیل به بستنی شود.

 

 سایت آشپزی,درست کردن بستنی خانگی, طرز درست کردن بستنی خانگی, مواد لازم برای تهیه بستنی سنتی, آموزش آشپزی, درست کردن بستنی در خانه, بستنی خانگی, طرز تهیه بستنی خانگی, ساخت بستنی خانگی, درست کردن بستنی سنتی,درست كردن بستني سنتي,

می توانید روی این بستنی ساده وانیلی مقداری کارامل بریزید

راه دیگر این است که ظرف شیر را که بهتر است فلزی (استیل) باشد در فریزر قرار دهید تا اطراف شیر کمی یخ بزند؛ سپس شیر را از فریزر درآورده و با همزن بزنید و آن قدر این کار را تکرار کنید تا شیر کش دار شده و به شکل بستنی درآید.
می توانید روی این بستنی ساده وانیلی مقداری کارامل بریزید و نوش جان کنید.

 

منبع : phow.ir

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز