خانه » گلچین آشپزی » پنير خانگی درست کنیم طرز تهیه پنیر با ماست

پنير خانگی درست کنیم طرز تهیه پنیر با ماست

طرز تهیه پنیر با سرکه, طرز تهیه پنیر با مایه پنیر,طرز تهیه پنیر خانگی, طرز تهیه انواع پنیر خانگی, درست کردن انواع پنیر خانگی, طرز تهیه پنیر با ماست, نحوه درست کردن پنیر خانگی, آموزش آشپزی, سایت آشپزی,طرز تهیه پنیر خانگی,طرز تهیه پنیر خانگی با آبلیمو,طرز تهیه پنیر خانگی با سرکه,طرز تهیه پنیر خانگی با قرص,طرز تهیه پنیر خانگی با شیر,طرز تهیه پنیر خانگی خوشمزه,طرز تهیه پنیر خانگی با تصویر,طرز تهيه پنير خانگي,طرز تهیه پنير خانگي,نحوه تهیه پنیر خانگی,طرز تهیه پنیر با ماست,طرز تهيه پنير با ماست,طرز تهیه پنیر با ماست ترش,روش تهیه پنیر با ماست,مقایسه طرز تهیه پنیر با ماست,طرز تهیه پنیر با مایه ماست,طرز تهیه ی پنیر با ماست,طرز تهیه پنیر پیتزا با ماست,طرز تهیه پنیر با سرکه,طرز تهیه پنیر با سرکه سفید,طرز تهیه پنیر با سرکه سیب,طرز تهیه پنیر با سرکه خرما,طرز تهيه پنير با سركه,روش تهیه پنیر با سرکه,طرز تهیه پنیر پیتزا با سرکه

پنير خانگی درست کنیم طرز تهیه پنیر با ماست

مواد لازم:شير: يك كيلوسركه: 3 قاشق غذاخوريطرز تهيه: ابتدا شير را حرارت دهيد. وقتي شير به جوش آمد، شعله اجاق را خاموش كنيد. سپس 3 قاشق سركه به آن اضافه كنيد و به هم بزنيد تا شير بريده شود. سپس آن را از پارچه نازكي كه داخل آبكش قرار داده‌ايد، رد كنيد. پارچه را روي پنير برگردانيد و به مدت 4 الي 5 ساعت جسمي سنگين روي آن قرار دهيد تا آب آن خارج شود. سپس پنير را قطعه قطعه كرده، داخل آب نمك نگهداري كنيد.

پنير خانگی درست کنیم

 طرز تهیه پنیر با سرکه, طرز تهیه پنیر با مایه پنیر,طرز تهیه پنیر خانگی, طرز تهیه انواع پنیر خانگی, درست کردن انواع پنیر خانگی, طرز تهیه پنیر با ماست, نحوه درست کردن پنیر خانگی, آموزش آشپزی, سایت آشپزی,طرز تهیه پنیر خانگی,طرز تهیه پنیر خانگی با آبلیمو,
طرز تهيه پنير با ماست:

مواد لازم:
شير: يك كيلو
ماست: 4 قاشق غذاخوري

طرز تهيه:ابتدا شير را بجوشانيد. سپس شعله اجاق را كم كنيد و 4 قاشق ماست به آن بيفزاييد. مدت 7 دقيقه به هم بزنيد تا شير بريده شود. بعد آن را از پارچه نازكي كه داخل آبكش قرار داده‌ايد، رد كنيد و پارچه را روي پنير برگردانيد و به مدت 4 الي 5 ساعت روي آن جسمي سنگين قرار دهيد تا آب آن خارج شود. بعد پنير را قطعه قطعه كرده، در آب نمك نگهداري كنيد.

طرز تهيه پنير با سركه:

مواد لازم:
شير: يك كيلو
سركه: 3 قاشق غذاخوري

طرز تهيه: ابتدا شير را حرارت دهيد. وقتي شير به جوش آمد، شعله اجاق را خاموش كنيد. سپس 3 قاشق سركه به آن اضافه كنيد و به هم بزنيد تا شير بريده شود. سپس آن را از پارچه نازكي كه داخل آبكش قرار داده‌ايد، رد كنيد. پارچه را روي پنير برگردانيد و به مدت 4 الي 5 ساعت جسمي سنگين روي آن قرار دهيد تا آب آن خارج شود. سپس پنير را قطعه قطعه كرده، داخل آب نمك نگهداري كنيد.

طرز تهيه پنير با مايه پنير:

مواد لازم:
شير: يك كيلو
مايه پنير: يك دوم قاشق چايخوري

طرز تهيه: شير را پس از جوشاندن از روي حرارت برداريد و بگذاريد قدري خنك شود. به حدي كه دماي آن كمي بيشتر از دماي بدن باشد. سپس مايه پنير را در آن بريزيد و بگذاريد تا شير به پنير تبديل شود (زمان لازم جهت تهيه اين پنير 15 دقيقه است)‌.

منبع : tebyan.net

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز