خانه » گلچین آشپزی » نوشیدنی هایی خوش طعم برای فصل پاییز مواد لازم برای نوشیدنی سیب و نعناع

نوشیدنی هایی خوش طعم برای فصل پاییز مواد لازم برای نوشیدنی سیب و نعناع

معجون های فصل پاییز, مواد لازم برای نوشیدنی سیب و نعناع, آموزش آشپزی, طرز تهیه نوشیدنی سیب و نعناع, نوشیدنی های مقوی پاییز, نوشیدنی سیب و نعناع,نوشیدنی های مخصوص پاییز, مواد لازم برای سان فروت, سایت آشپزی, طرز تهیه سان فروت, مواد لازم برای معجون ویتامین c, نوشیدنی های فصل پاییز,نوشیدنی های مخصوص پاییز,نوشیدنی های مخصوص فصل پاییز,نوشیدنی های فصل پاییز,نوشیدنی های فصل تابستان,نوشیدنی های فصل زمستان,نوشیدنی های خنک فصل تابستان,انواع نوشیدنی های فصل تابستان,نوشیدنی های مناسب فصل تابستان,بهترین نوشیدنی های فصل تابستان

نوشیدنی هایی خوش طعم برای فصل پاییز مواد لازم برای نوشیدنی سیب و نعناع

برای اینکه از اول پاییز بدنتان را نسبت به سرما خوردگی مقاوم کنید از همین امروز در برنامه غذایی تان یک لیوان آب پرتقال در نظر بگیرید. حالا اگر می خواهید خواص آن کامل تر هم شود به این مخلوط آب سیب، انگور، لیموترش هم بیفزایید. برای طرز تهیه آبمیوه های پاییزی با ما همراه باشید.سان فروت ( معجون ویتامین c )مواد لازم :

نوشیدنی هایی خوش طعم برای فصل پاییز

 معجون های فصل پاییز, مواد لازم برای نوشیدنی سیب و نعناع, آموزش آشپزی, طرز تهیه نوشیدنی سیب و نعناع, نوشیدنی های مقوی پاییز, نوشیدنی سیب و نعناع,نوشیدنی های مخصوص پاییز, مواد لازم برای سان فروت, سایت آشپزی, طرز تهیه سان فروت, مواد لازم برای معجون ویتامین c,

برای اینکه از اول پاییز بدنتان را نسبت به سرما خوردگی مقاوم کنید از همین امروز در برنامه غذایی تان یک لیوان آب پرتقال در نظر بگیرید. حالا اگر می خواهید خواص آن کامل تر هم شود به این مخلوط آب سیب، انگور، لیموترش هم بیفزایید. برای طرز تهیه آبمیوه های پاییزی با ما همراه باشید.

سان فروت ( معجون ویتامین c )
مواد لازم :

پرتقال درشت  ۱ عدد
 سیب ۱ عدد
 لیموترش ۱ عدد
 آب انگور  ۱ پیمانه

طرز تهیه :
پرتقال و لیموترش را پوست بکنید و هسته هایش را جدا کنید .گوشت دو میوه را در مخلوط کن ریخته و هم بزنید. سیب را هم پوست گرفته و تخم هایش را جدا کنید .سپس همراه با آب انگور به مواد داخل مخلوط کن بیفزایید. اگر دوست دارید نوشیدنی تان خنک باشد،موقع مخلوط کردن چند تکه یخ هم اضافه کنید.

نکته : به جای خود سیب از آب سیب آماده کارخانه ای هم می توانید استفاده کنید.

نوشیدنی سیب و نعناع
اگر از طرفداران آب سیب هستید و روزانه معمولا یک لیوان آب سیب می خورید این بار به این مخلوط ماده و طعم دهنده پرخاصیت دیگر هم اضافه کنید.

مواد لازم :

 کرفس ۱ ساقه
 لیمو ترش ۱ عدد
 سیب درشت ۱ عدد
 شکر ۱ قاشق سوپخوری
نعنای تازه ۱۰۰ میلی لیتر آب سیب ۵ برگ
یخ ۴ عدد

طرز تهیه :
لیموترش را پوست کنده و هسته های آن را جدا کنید. سیب را هم پوست کنده و بعد از خارج کردن تخم هایش،چهار قاچ کرده و در مخلوط کن بریزید.کرفس و گوشت میوه لیموترش ،برگ های تازه نعنا، شکر و یخ را هم در محفظه مخلوط کن ریخته ،آب سیب را هم بیفزایید و پس از مخلوط کردن در لیوان مورد نظر سرو کنید.

منبع : zibasho.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز