خانه » گلچین آشپزی » نوشیدنی سبز برای لاغری و کاهش وزن طرز تهیه انواع نوشیدنی

نوشیدنی سبز برای لاغری و کاهش وزن طرز تهیه انواع نوشیدنی

طرز تهیه معجون سبز, درست کردن معجون سبز, درست کردن نوشیدنی های رژیمی, سایت آشپزی, مواد لازم برای معجون سبز, آموزش آشپزی, نوشیدنی سبز رژیمی, معجون سبز برای لاغری, طرز تهیه معجون سبز برای لاغری,طرز تهیه نوشیدنی رژیمی, طرز تهیه انواع نوشیدنی,طرز تهیه نوشیدنی رژیمی,طرز تهیه نوشیدنیهای رژیمی,طرز تهیه ی نوشیدنی رژیمی,طرز تهیه ی نوشیدنی های رژیمی

نوشیدنی سبز برای لاغری و کاهش وزن طرز تهیه انواع نوشیدنی

آیا می خواهید لاغر شوید؟ با مصرف این اسموتی های مغذی شروع کنید. این نوشیدنی های ساده که سرشار از میوه ها و سبزیجات تازه هستند به سم زدایی بدن کمک کرده و باعث می شود در عرض چند دقیقه سرشار انرژی شوید. صبح خود را با گنجاندن این نوشیدنی سرشار از فیبر و کم کالری در صبحانه خود آغاز کنید.مواد لازم برای نوشیدنی سبز برای لاغر شدن :

نوشیدنی سبز برای لاغری و کاهش وزن

نوشیدنی های مختلفی برای لاغر شدن وجود دارد که می تواند به کاهش وزن تان کمک کند. به جای این که این نوشیدنی ها را با فرمول های مختلف از مغازه ها تهیه کنید بهتر است آنها را در منزل تان درست کنید.

 

 طرز تهیه معجون سبز, درست کردن معجون سبز, درست کردن نوشیدنی های رژیمی, سایت آشپزی, مواد لازم برای معجون سبز, آموزش آشپزی, نوشیدنی سبز رژیمی, معجون سبز برای لاغری, طرز تهیه معجون سبز برای لاغری,طرز تهیه نوشیدنی رژیمی, طرز تهیه انواع نوشیدنی,

این معجون سبز برای لاغری و کاهش وزن بسیار مناسب است

آیا می خواهید لاغر شوید؟ با مصرف این اسموتی های مغذی شروع کنید. این نوشیدنی های ساده که سرشار از میوه ها و سبزیجات تازه هستند به سم زدایی بدن کمک کرده و باعث می شود در عرض چند دقیقه سرشار انرژی شوید. صبح خود را با گنجاندن این نوشیدنی سرشار از فیبر و کم کالری در صبحانه خود آغاز کنید.

مواد لازم برای نوشیدنی سبز برای لاغر شدن :

 اسفناج  2 فنجان
 خیار  ½ عدد
 سر کرفس ¼ عدد
 جعفری  نصف دسته
نعنا 1 دسته
هویج 3 عدد
سیب 2 عدد
پرتقال ¼عدد
لیمو ¼عدد
آناناس ¼عدد

دستور تهیه نوشیدنی سبز برای لاغری :
همه مواد را در مخلوط کن بریزید و از این نوشیدنی لذت ببرید!

منبع : abirooz.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز