خانه » گلچین آشپزی » میكس گرانولا، مقوی دوست داشتنی طرز تهیه غذایی مقوی

میكس گرانولا، مقوی دوست داشتنی طرز تهیه غذایی مقوی

آموزش آشپزی, نحوه درست کردن میکس گرانولا,طرز تهیه میکس گرانولا, مواد لازم برای میکس گرانولا, خواص میکس گرانولا, درست کردن غذاهای مقوی, سایت آشپزی, طرز تهیه غذایی مقوی,طرز تهیه غذاهای مقوی,طرز تهیه غذاهای مقوی برای کودکان,طرز تهیه غذای مقوی برای کودک یک ساله,طرز تهیه غذای مقوی برای زن باردار,طرز تهیه غذاهای مقوی برای بیمار,طرز تهیه غذای مقوی کودکان,طرز تهيه غذاي مقوي براي كودكان,طرز تهیه چند غذای مقوی برای کودکان

میكس گرانولا، مقوی دوست داشتنی طرز تهیه غذایی مقوی

روش تهیه:فر را در درجه حرارت 081درجه سانتی‌گراد یا 053درجه فارنهایت قرار دهید. سینی فر را بیرون آورده و تمامی مغزها را درون آن بریزید. عسل رقیق شده را روی كل مغزها ریخته و روغن زیتون را به آن اضافه كنید و به خوبی با یك قاشق هم بزنید تا روغن به همه جای آن برسد. برای مدت 52دقیقه سینی را داخل فر بگذارید. هر 5دقیقه یك‌بار سینی را بیرون آورده و با یك قاشق چوبی آن را له كنید و بعد دوباره داخل فر بگذارید. وقتی كه مغزها به رنگ طلایی درآمد آن را از فر بیرون آورده و میوه‌های خشك‌شده را اضافه كنید و بگذارید تا سرد شود. درهمین حال پودر نارگیل را با دست روی كل مواد پخش كنید.

میكس گرانولا، مقوی دوست داشتنی

گرانولا یك روش بسیار عالی برای استفاده از همه میوه‌های خشك یا مغزهای مقوی است كه بیشتر برای صبحانه استفاده می‌شود. این میكس بسیار مقوی و بیشتر برای ورزشكاران توصیه می‌شود.

 آموزش آشپزی, نحوه درست کردن میکس گرانولا,طرز تهیه میکس گرانولا, مواد لازم برای میکس گرانولا, خواص میکس گرانولا, درست کردن غذاهای مقوی, سایت آشپزی, طرز تهیه غذایی مقوی,طرز تهیه غذاهای مقوی,طرز تهیه غذاهای مقوی برای کودکان,طرز تهیه غذای مقوی برای کودک یک ساله,
گرانولا را حتی كسانی كه در رژیم هستند مصرف می‌كنند، چون بدن آنها را سالم و قوی می‌كند. پس استفاده از آن بسیار مفید است. با كمی شیر می‌توان گفت، گرانولا یك غذای كامل است. كودكان را نیز از این غذا بی‌نصیب نگذارید.

مواد لازم برای 4 نفر:

 عسل رقیق شده  5 قاشق غذاخوری
 جو  200 گرم
 مغز (بادام، فندق، گردو، پسته)  150گرم
 مغز تخمه آفتاگردان، كدوتنبل و كنجد  50 گرم
 پودرنارگیل 50 گرم
میوه‌های خشك‌‌شده (كشمش و زردآلو) 50گرم
شیر به میزان دلخواه
روغن زیتون 5 قاشق غذاخوری

روش تهیه:
فر را در درجه حرارت 081درجه سانتی‌گراد یا 053درجه فارنهایت قرار دهید. سینی فر را بیرون آورده و تمامی مغزها را درون آن بریزید. عسل رقیق شده را روی كل مغزها ریخته و روغن زیتون را به آن اضافه كنید و به خوبی با یك قاشق هم بزنید تا روغن به همه جای آن برسد. برای مدت 52دقیقه سینی را داخل فر بگذارید. هر 5دقیقه یك‌بار سینی را بیرون آورده و با یك قاشق چوبی آن را له كنید و بعد دوباره داخل فر بگذارید. وقتی كه مغزها به رنگ طلایی درآمد آن را از فر بیرون آورده و میوه‌های خشك‌شده را اضافه كنید و بگذارید تا سرد شود. درهمین حال پودر نارگیل را با دست روی كل مواد پخش كنید.

منبع : bartarinha.ir

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز