خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه ی پیتزای پیک نیک طرز تهیه پیتزای پیک نیک

طرز تهیه ی پیتزای پیک نیک طرز تهیه پیتزای پیک نیک

پیتزا برای بیرون, نحوه پخت پیتزا برای پیک نیک, آموزش آشپزی, نحوه پخت پیتزا,طرز تهیه پیتزای پیک نیک, مواد لازم برای پیتزا, سایت آشپزی, طرز تهیه پیتزا خانگی, پخت پیتزا گوشت,طرز تهیه پیتزا پیک نیک,پخت پیتزا گوشت و قارچ,پخت پیتزا گوشت در فر,پخت پیتزا گوشت قارچ,پختن پیتزای گوشت,دستور پخت پیتزا گوشت و قارچ,طرز پخت پیتزا گوشت و قارچ,آموزش پخت پیتزا گوشت و قارچ,نحوه پخت پیتزا,نحوه پخت پیتزا در منزل,نحوه پخت پیتزا در فر,نحوه پخت پیتزا در مایکروفر,نحوه پخت پیتزا در توستر,نحوه پخت پیتزا در مایکروویو,نحوه پخت پیتزا با مایکروویو دوو,نحوه پخت پیتزا بدون فر,نحوه پخت پیتزا پپرونی,نحوه پختن پیتزا,مواد لازم برای پیتزا,مواد لازم برای پیتزا مخلوط,مواد لازم برای پیتزا مخصوص,مواد لازم برای پیتزا سبزیجات,مواد لازم برای پیتزا پپرونی,مواد لازم برای پیتزا مرغ,مواد لازم برای پیتزای مخلوط,مواد لازم برای پیتزا مرغ و قارچ,مواد لازم برای پیتزا ساده,مواد لازم برای پیتزا گوشت و قارچ,طرز تهیه پیتزا خانگی,طرز تهیه پیتزا خانگی در فر,طرز تهیه پیتزا خانگی بدون فر,طرز تهیه پیتزا خانگی خوشمزه,طرز تهیه پیتزا خانگی با خمیر اماده,طرز تهیه پیتزا خانگی ساده,طرز تهیه پیتزا خانگی با فر,طرز تهیه پیتزا خانگی در ماکروفر,طرز تهیه پیتزا خانگی روی گاز,طرز تهیه پیتزای خانگی

طرز تهیه ی پیتزای پیک نیک طرز تهیه پیتزای پیک نیک

طرز تهیه :گوشت چرخ کرده را بهمراه چاشنی ها در یک قابلمه تفت دهید تا رنگ آن قهوه ای شود و آن را هم بزنید و تکه های گوشت را از هم جدا کنید . مخلوط گوشت را روی دستمال کاغذی قرار داده و به آن نمک بزنید و صبر کنید تا روغن و آب آن خارج شود . رول های مثلثی نان را از هم جدا کرده و در همان قابلمه روغنی قرار دهید . آنها را کنار هم قرار دهید تا به شکل نان پیتزا درآید . نیمی از سس پیتزا را روی خمیر بریزید .

طرز تهیه ی پیتزای پیک نیک

 پیتزا برای بیرون, نحوه پخت پیتزا برای پیک نیک, آموزش آشپزی, نحوه پخت پیتزا,طرز تهیه پیتزای پیک نیک, مواد لازم برای پیتزا, سایت آشپزی, طرز تهیه پیتزا خانگی, پخت پیتزا گوشت,طرز تهیه پیتزا پیک نیک,پخت پیتزا گوشت و قارچ,

مواد لازم :

 گوشت گاو چرخ کرده  400 گرم
 پیاز متوسط خرد شده یک عدد
 نمک  نصف قاشق چای خوری
 رول کروسان  250 گرم
 سس پیتزا 250 گرم
قارچ خرد شده بدون آب 120 گرم
زیتون بی دانه و قاچ شده 70 گرم
فلفل سبز دلمه ای خرد شده یک سوم فنجان
پنیر ریز شده موزرلا 120 گرم
پونه خشک یک قاشق چای خوری

طرز تهیه :
گوشت چرخ کرده را بهمراه چاشنی ها در یک قابلمه تفت دهید تا رنگ آن قهوه ای شود و آن را هم بزنید و تکه های گوشت را از هم جدا کنید . مخلوط گوشت را روی دستمال کاغذی قرار داده و به آن نمک بزنید و صبر کنید تا روغن و آب آن خارج شود . رول های مثلثی نان را از هم جدا کرده و در همان قابلمه روغنی قرار دهید . آنها را کنار هم قرار دهید تا به شکل نان پیتزا درآید . نیمی از سس پیتزا را روی خمیر بریزید .

 

مخلوط گوشت چرخ کرده را با قاشق روی سس بریزید . قارچ ، فلفل سبز و زیتون ها را روی گوشت بریزید . باقیمانده سس را روی مواد ریخته و در پایان روی سس را پنیر و پونه بریزید . قابلمه را روی یک توری روی زغال های گداخته قرار دهید . روی قابلمه را درپوش گذاشته و به مدت 20 تا 30 دقیقه آن را بپزید تا رنگ آن قهوه ای روشن شود .

 

منبع : sooran.com

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز