خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه ی پوره ميوه طرز تهیه غذاهای کودکان

طرز تهیه ی پوره ميوه طرز تهیه غذاهای کودکان

طرز تهیه پوره سیب و هلو, سایت آشپزی,طرز تهیه پوره ميوه, درست کردن پوره ميوه, پوره ميوه برای کودکان, نحوه درست کردن انواع پوره, طرز تهیه غذاهای کودکان, پوره موز و هلو, آموزش آشپزی, پخت غذای کودک,طرز تهيه پوره ميوه,طرز تهیه پوره میوه برای نوزاد,طرز تهیه پوره میوه برای کودکان,طرز تهیه انواع پوره میوه,طرز تهیه پوره میوه ها,طرز تهیه پوره میوه جات,طرز تهیه پوره میوه برای نوزادان,طرز تهیه پوره میوه کودک,طرز تهیه دسر پوره میوه,انواع پوره میوه برای کودکان,پوره میوه جات برای کودکان,پوره میوه کودکان,نحوه درست كردن پوره سيب زميني,نحوه درست كردن پوره سيب زمينى,طرز تهیه غذاهای کودکانه,طرز تهیه غذاهای کودک دو ساله,طرز تهیه غذای کودکان,طرز تهیه غذای کودکان زیر یک سال,طرز تهیه غذاهای کودک 6 ماهه,طرز تهيه غذاي كودكان,طرز تهیه غذای کودک 6 ماهه,طرز تهیه غذای کودک یک ساله,طرز تهیه غذای کودک 9 ماه

طرز تهیه ی پوره ميوه طرز تهیه غذاهای کودکان

طرز تهيه:سيب‌ را با شير در مخلوط‌كن ريخته و خوب ميكس مي‌كنيم. سپس هلو پوست‌كنده و موز را هم به آن اضافه مي‌كنيم تا نرم و يكدست شود. در ظرف مورد نظر ريخته و به كودك مي‌دهيم.نكته:از هشت ماهگي مي‌توان به برنامه‌ غذايي كودك انواع پوره‌ها از جمله پوره ميوه، آبميوه به همراه شير مادر اضافه كرد. به خاطر داشته باشيد تا دو سال ميوه‌هاي رنگدانه‌دار مانند انواع توت، آلبالو، گيلاس، كيوي و خربزه به دليل حساسيت‌زا بودن نبايد به كودكان داده شود. بهتر است به جاي آبميوه از پوره ميوه استفاده شود چرا كه نيمي از خواص ميوه (فيبرها و…) در تفاله‌هاي ميوه وجود دارد.

طرز تهیه ی پوره ميوه

 طرز تهیه پوره سیب و هلو, سایت آشپزی,طرز تهیه پوره ميوه, درست کردن پوره ميوه, پوره ميوه برای کودکان, نحوه درست کردن انواع پوره, طرز تهیه غذاهای کودکان, پوره موز و هلو, آموزش آشپزی, پخت غذای کودک,طرز تهيه پوره ميوه,

مواد اولیه :

 سيب درختي نيم پز‌ شده  يك عدد
 هلو رسيده و نرم و موز  از هر کدام يك عدد
 شير  نصف پيمانه

طرز تهيه:
سيب‌ را با شير در مخلوط‌كن ريخته و خوب ميكس مي‌كنيم. سپس هلو پوست‌كنده و موز را هم به آن اضافه مي‌كنيم تا نرم و يكدست شود. در ظرف مورد نظر ريخته و به كودك مي‌دهيم.

نكته:
از هشت ماهگي مي‌توان به برنامه‌ غذايي كودك انواع پوره‌ها از جمله پوره ميوه، آبميوه به همراه شير مادر اضافه كرد. به خاطر داشته باشيد تا دو سال ميوه‌هاي رنگدانه‌دار مانند انواع توت، آلبالو، گيلاس، كيوي و خربزه به دليل حساسيت‌زا بودن نبايد به كودكان داده شود. بهتر است به جاي آبميوه از پوره ميوه استفاده شود چرا كه نيمي از خواص ميوه (فيبرها و…) در تفاله‌هاي ميوه وجود دارد.

منبع : sooran.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز