خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه ی رولـت مغز پخت انواع رولت

طرز تهیه ی رولـت مغز پخت انواع رولت

پخت انواع رولت, تهیه رولـت مغز, پخت رولـت مغز, سایت آشپزی, نحوه پخت رولـت مغز,طرز تهیه رولـت مغز, طرز تهیه رولت, آموزش آشپزی, طرز پخت رولـت مغز,طرز تهیه رولت مغز,طرز تهیه رولت مغزدار پنیر و سبزی,طرز تهیه رولت نان با مغز سوسیس,طرز تهیه رولت خرما با مغز گردو,طرز تهیه رولت مرغ مغزدار,طرز تهیه ی رولت مغز,پخت انواع رولت,پخت انواع رولت گوشت,پخت انواع رولت غذایی,پخت انواع رولت خامه ای,دستور پخت انواع رولت,دستور پخت انواع رولت مرغ,پختن انواع رولت,طرز پخت انواع رولت,پخت انواع شیرینی رولت,دستور پخت انواع رولت ها,طرز تهیه رولت گوشت,طرز تهیه رولت خامه ای,طرز تهیه رولت گوشت رزا منتظمی,طرز تهیه رولت کالباس,طرز تهیه رولت خامه ای با تصویر,طرز تهیه رولت گوشت در فر,طرز تهیه رولت ساده,طرز تهیه رولت خامه ای بدون فر

طرز تهیه ی رولـت مغز پخت انواع رولت

طرز تهيه:مغز را با يك عدد پياز و كمي آب و نمك مي‌گذاريم تا بپزد. (15 الي 20 دقيقه كافي است) سپس آن را در سافي قرار داده تا آب آن كاملا برود. بعد سبزي‌ها را خرد كرده و با كمي روغن تفت مي‌دهيم. تخم‌مرغ‌ها را در ظرف ديگر شكسته و با هم مخلوط مي‌كنيم به طوري كه سفيده و زرده كاملا يكنواخت شود. بعد از اين‌كه سبزي‌ها كمي خنك شد با تخم‌مرغ‌ها مخلوط كرده و مواد را در تابه‌اي بزرگ به قطر يك سانتي‌متر مي‌ريزيم و در تابه را گذاشته تا مواد كاملا بسته شوند.مغزها را با چنگال نرم مي‌كنيم. تابه را از روي حرارت برداشته و مغز را روي سطح سبزي  مي‌ماليم به طوري كه از اطراف كمي با سبزي فاصله داشته باشد آن را به دقت و محكم لوله مي‌كنيم و به حالت رولت در مي‌آوريم. رولت را چند دقيقه روي حرارت گذاشته و سپس از داخل تابه خارج كرده و با دقت حلقه‌حلقه مي‌بريم و در ظرف مورد نظر مي‌چينيم. مي‌توانيم اين رولت را با انواع سبزيجات و چيپس تزيين ‌نماييم.

طرز تهیه ی رولـت مغز

 پخت انواع رولت, تهیه رولـت مغز, پخت رولـت مغز, سایت آشپزی, نحوه پخت رولـت مغز,طرز تهیه رولـت مغز, طرز تهیه رولت, آموزش آشپزی, طرز پخت رولـت مغز,طرز تهیه رولت مغز,طرز تهیه رولت مغزدار پنیر و سبزی,

مواد لازم :

سبزي ( تره، جعفري و گشنيز) 500 گرم
 تخم‌ مرغ  پنج تا شش عدد
 روغن مايع  چهار تا پنج قاشق غذاخوري
 مغز گوسفند  دو تا سه عدد
 پياز متوسط يك تا دو عدد
نمك و فلفل به ميزان لازم

طرز تهيه:
مغز را با يك عدد پياز و كمي آب و نمك مي‌گذاريم تا بپزد. (15 الي 20 دقيقه كافي است) سپس آن را در سافي قرار داده تا آب آن كاملا برود. بعد سبزي‌ها را خرد كرده و با كمي روغن تفت مي‌دهيم. تخم‌مرغ‌ها را در ظرف ديگر شكسته و با هم مخلوط مي‌كنيم به طوري كه سفيده و زرده كاملا يكنواخت شود. بعد از اين‌كه سبزي‌ها كمي خنك شد با تخم‌مرغ‌ها مخلوط كرده و مواد را در تابه‌اي بزرگ به قطر يك سانتي‌متر مي‌ريزيم و در تابه را گذاشته تا مواد كاملا بسته شوند.
مغزها را با چنگال نرم مي‌كنيم. تابه را از روي حرارت برداشته و مغز را روي سطح سبزي  مي‌ماليم به طوري كه از اطراف كمي با سبزي فاصله داشته باشد آن را به دقت و محكم لوله مي‌كنيم و به حالت رولت در مي‌آوريم. رولت را چند دقيقه روي حرارت گذاشته و سپس از داخل تابه خارج كرده و با دقت حلقه‌حلقه مي‌بريم و در ظرف مورد نظر مي‌چينيم. مي‌توانيم اين رولت را با انواع سبزيجات و چيپس تزيين ‌نماييم.

منبع : sooran.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز