خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه ی رولت گوشت ایتالیایی پخت غذاهای فرنگی

طرز تهیه ی رولت گوشت ایتالیایی پخت غذاهای فرنگی

پخت غذاهای ایتالیایی, نحوه پخت رولت گوشت, نحوه پخت غذاهای فرنگی, رولت گوشت ایتالیایی, سایت آشپزی,طرز تهیه رولت گوشت ایتالیایی, آموزش آشپزی, پخت رولت گوشت ایتالیایی, پخت غذاهای فرنگی,طرز تهیه رولت گوشت ایتالیایی,نحوه پخت رولت گوشت,دستور پخت رولت گوشت,طرز پخت رولت گوشت,روش پخت رولت گوشت,دستور پخت رولت گوشت چرخ کرده,آموزش پخت رولت گوشت,طریقه پخت رولت گوشت,طرز پخت رولت گوشت چرخ کرده,دستور پخت رولت گوشت خوشمزه,طرز پخت رولت گوشتی,پخت غذاهای ایتالیایی,پخت غذای ایتالیایی,دستور پخت غذاهای ایتالیایی,طرز پخت غذاهای ایتالیایی,روش پخت غذاهای ایتالیایی,طرز پخت غذای ایتالیایی,دستور پخت غذای ایتالیایی ساده,آموزش پخت غذای ایتالیایی,روش پخت غذای ایتالیایی,دستور پخت انواع غذاهای ایتالیایی

طرز تهیه ی رولت گوشت ایتالیایی پخت غذاهای فرنگی

طرز تهیه :برش های گوشت را روی پیشخوان یا سینی بگذارید . فلفل قرمز و جعفری ها را روی آن بریزید . گوشت ها را نمک زده و روی آن برگ ریحان خرد شده ، پنیر پیتزا و فلفل بریزید . برشهای گوشت را بصورت رول درآورید و برای محکم بستن آن می توانید از خلال دندان استفاده کنید .دو قاشق  روغن زیتون و سرکه را با سیر له شده مخلوط کرده و روی آن ها بریزید . به مدت یک ساعت در دمای اتاق آنها را کنار بگذارید . سپس آنها را از مایع بیرون بیاورید . یک چهارم روغن زیتون را در یک ماهیتابه بزرگ داغ کنید . رول های گوشت را از همه طرف سرخ کنید . مخلوط مایع را که کنار گذاشته اید به آن اضافه کنید و آن را به جوش بیاورید .بجای سرخ کردن می توانید رولهای گوشت را در سینی فر قرار داده روی آن را بپوشانید و به مدت 15 تا 20 دقیقه با حرارت 350 درجه فارنهایت بپزید .

طرز تهیه ی رولت گوشت ایتالیایی

 پخت غذاهای ایتالیایی, نحوه پخت رولت گوشت, نحوه پخت غذاهای فرنگی, رولت گوشت ایتالیایی, سایت آشپزی,طرز تهیه رولت گوشت ایتالیایی, آموزش آشپزی, پخت رولت گوشت ایتالیایی, پخت غذاهای فرنگی,طرز تهیه رولت گوشت ایتالیایی,نحوه پخت رولت گوشت,

مواد لازم :

 گوشت کبابی برش نازک داده شده  600 گرم ( 6 برش )
 ریحان تازه آسیاب شده  نصف فنجان
 فلفل قرمز کبابی شده  2 عدد
 پنیر پیتزای پارمسان رنده شده  4 قاشق سوپ خوری
 جعفری خرد شده  2 قاشق سوپ خوری
روغن زیتون دو قاشق سوپ خوری
فلفل سیاه آسیاب شده 2 قاشق سوپ خوری
نمک و فلفل به میزان لازم
سرکه یک چهارم فنجان
سیر 2 حبه

طرز تهیه :
برش های گوشت را روی پیشخوان یا سینی بگذارید . فلفل قرمز و جعفری ها را روی آن بریزید . گوشت ها را نمک زده و روی آن برگ ریحان خرد شده ، پنیر پیتزا و فلفل بریزید . برشهای گوشت را بصورت رول درآورید و برای محکم بستن آن می توانید از خلال دندان استفاده کنید .دو قاشق  روغن زیتون و سرکه را با سیر له شده مخلوط کرده و روی آن ها بریزید . به مدت یک ساعت در دمای اتاق آنها را کنار بگذارید . سپس آنها را از مایع بیرون بیاورید . یک چهارم روغن زیتون را در یک ماهیتابه بزرگ داغ کنید . رول های گوشت را از همه طرف سرخ کنید . مخلوط مایع را که کنار گذاشته اید به آن اضافه کنید و آن را به جوش بیاورید .
بجای سرخ کردن می توانید رولهای گوشت را در سینی فر قرار داده روی آن را بپوشانید و به مدت 15 تا 20 دقیقه با حرارت 350 درجه فارنهایت بپزید .

منبع : sooran.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز