خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه ژله دو رنگ با مغز ژله رولی درست کردن ژله دو رنگ با مغز ژله رولی

طرز تهیه ژله دو رنگ با مغز ژله رولی درست کردن ژله دو رنگ با مغز ژله رولی

طرز تهیه ژله رولتی, درست کردن ژله رولتی,درست کردن ژله دو رنگ با مغز ژله رولی, تهیه ژله دو رنگ با مغز ژله رولی, سایت آشپزی, نحوه درست کردن ژله دو رنگ با مغز ژله رولی, مواد لازم برای ژله دو رنگ با مغز ژله رولی, ژله دو رنگ با مغز ژله رولی, آموزش آشپزی,ژله دو رنگ با مغز ژله رولی,طرز تهیه ژله رولتی,طرز تهیه ژله رولتی با بستنی,طرز تهیه ژله رولتی دو رنگ,طرز تهیه ژله رولتی با مارشمالو,طرز تهیه ژله رولتی با پف پفی,طرز تهیه ژله رولتی با عکس,طرز تهيه ژله رولتی,طرز تهیه ژله رولتی با شیر,طرز تهیه ژله رولتی تصویری,طرز تهیه ژله رولتی چند رنگ,درست كردن ژله رولتی,درست كردن ژله رولتي,طريقه درست كردن ژله رولتی,آموزش درست كردن ژله رولتی,اموزش درست كردن ژله رولي,طريقه درست كردن ژله رولتي

طرز تهیه ژله دو رنگ با مغز ژله رولی درست کردن ژله دو رنگ با مغز ژله رولی

حالا قالب را از یخچال خارج کرده و ژله رولتی را روی آن قرار دهید . در اطراف ژله رولتی می توانید از ژله سبز رنگ برش زده به عنوان برگ استفاده کنید.مجددا نصف لیوان ژله سفید را در اطراف ژله رولتی بریزید و در یخچال بگذارید تا ببندد.در پایان کار هم بقیه ژله سفید را به ژله اضافه کنید.سپس ژله را از قالب جدا کرده و اطراف آن را با چیپس شکلاتی تزیین کرده و سرو کنید.منبع : 7ganj.ir

طرز تهیه ژله دو رنگ با مغز ژله رولی

 طرز تهیه ژله رولتی, درست کردن ژله رولتی,درست کردن ژله دو رنگ با مغز ژله رولی, تهیه ژله دو رنگ با مغز ژله رولی, سایت آشپزی, نحوه درست کردن ژله دو رنگ با مغز ژله رولی, مواد لازم برای ژله دو رنگ با مغز ژله رولی, ژله دو رنگ با مغز ژله رولی, آموزش آشپزی,ژله دو رنگ با مغز ژله رولی,طرز تهیه ژله رولتی,

با ژله دورنگ با مغز ژله رولی، میهمانان تان را سورپرایز کنید


ژله یکی از بهترین دسرهایی است که به راحتی و در شکل های مختلف می توانید در منزل تان تهیه کرده و میهمانان تان را سورپرایز کنید. این بار یک ژله شیک و مجلسی با ژله رولی درست کنید.

مواد لازم برای ژله دو رنگ با مغز ژله رولی :

 ژله رولتی یک رول
 ژله لیمو نصف بسته
 ژله آلوئه ورا ۲ بسته
شیر  یک لیوان یا بستنی وانیلی دو پیمانه
دنت کاکائویی یک عدد
چیپس شکلاتی برای تزیین

طرز تهیه ژله دو رنگ با مغز ژله رولی :
ابتدا نصف بسته ژله آلوئه ورا را با نصف لیوان آب جوش خوب مخلوط کرده و پس از خنک شده یک قالب دنت کاکائویی به آن اضافه کنید و خوب هم بزنید.
یک قالب مستطیلی آماده کنید و ژله قهوه ای را در ته آن ریخته و در یخچال قرار دهید تا ببندد.

سپس یک بسته و نیم ژله آلوئه ورا را با یک و نیم لیوان آب جوش مخلوط کرده و بگذارید از دما بیفتد ،سپس دو پیمانه بستنی وانیلی یا یک لیوان شیر را به آن اضافه کرده و هم بزنید تا خوب مخلوط شود.
توجه: اگر بستنی اضافه می کنید لازم است که حتما با همزن کاملا بزنید چون در غیر این صورت لایه ژله و بستنی از هم جدا می شوند.

یک لیوان از ژله سفید خنک شده را روی ژله قهوه ای ریخته و بگذارید تا ببندد.
در مرحله بعد باید ژله رولی یا همان فرفره ای را تهیه کنید ولی برش نزنید.

طرز تهیه ژله رولتی را در اینجا مشاهده کنید.
همزمان یک بسته ژله لیمو را با یک لیوان آب جوش مخلوط کرده و سه چهارم لیوان آب سرد به آن اضافه کنید و در یک قالب با ضخامت کم ریخته و بگذارید ببندد. پس از بستن به شکل برگ برش بزنید و کنار بگذارید.

حالا قالب را از یخچال خارج کرده و ژله رولتی را روی آن قرار دهید . در اطراف ژله رولتی می توانید از ژله سبز رنگ برش زده به عنوان برگ استفاده کنید.
مجددا نصف لیوان ژله سفید را در اطراف ژله رولتی بریزید و در یخچال بگذارید تا ببندد.
در پایان کار هم بقیه ژله سفید را به ژله اضافه کنید.
سپس ژله را از قالب جدا کرده و اطراف آن را با چیپس شکلاتی تزیین کرده و سرو کنید.

منبع : 7ganj.ir

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز