خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه پیتزا سیب زمینی و پنیر مواد لازم برای پیتزا سیب زمینی و پنیر

طرز تهیه پیتزا سیب زمینی و پنیر مواد لازم برای پیتزا سیب زمینی و پنیر

درست کردن خمیر پیتزا, نحوه پخت پیتزا سیب زمینی با پنیر,پیتزا سیب زمینی و پنیر, طرز پخت پیتزا سیب زمینی و پنیر, مواد لازم برای پیتزا سیب زمینی و پنیر, درست کردن پیتزا سیب زمینی و پنیر, سایت آشپزی, آموزش آشپزی, پخت پیتزا سیب زمینی و پنیر,سیب زمینی و پنیر پیتزا,غذا با سیب زمینی و پنیر پیتزا,طرز تهیه سیب زمینی و پنیر پیتزا,انواع غذا با سیب زمینی و پنیر پیتزا,غذای خوشمزه با سیب زمینی و پنیر پیتزا,سیب زمینی و قارچ و پنیر پیتزا,تهیه غذا با سیب زمینی و پنیر پیتزا,طرز تهیه غذا با سیب زمینی و پنیر پیتزا,غذا با قارچ و سیب زمینی و پنیر پیتزا,سیب زمینی و پنیر پیتزا در فر,دستور پخت سیب زمینی و پنیر پیتزا,روش پخت سیب زمینی و پنیر پیتزا,درست كردن خمير پیتزا,درست كردن خمير پيتزا,درست كردن پنير پيتزا,آموزش درست كردن خمیر پیتزا,طرز درست كردن خمير پيتزا,اموزش درست كردن خمير پيتزا

طرز تهیه پیتزا سیب زمینی و پنیر مواد لازم برای پیتزا سیب زمینی و پنیر

طرز تهیه پیتزای سیب زمینی و پنیر :برای تهیه خمیر، به آب و شیر خمیرمایه اضافه کنید و بگذارید کمی بماند.پس از به عمل آمدن خمیر، مخلوطی از نمک و آرد را به آن اضافه و مخلوط کنید. خمیر به دست آمده را در کاسه ای که کمی چرب است، قرار دهید. سپس یک حوله تمیز روی آن بکشید و بگذارید در مکان گرم به مدت 40 دقیقه بماند تا خمیر ور بیاید. سپس خمیر را به 2 قسمت تقسیم و باز کنید و روی سینی فر قرار دهید.

طرز تهیه پیتزا سیب زمینی و پنیر

 درست کردن خمیر پیتزا, نحوه پخت پیتزا سیب زمینی با پنیر,پیتزا سیب زمینی و پنیر, طرز پخت پیتزا سیب زمینی و پنیر, مواد لازم برای پیتزا سیب زمینی و پنیر, درست کردن پیتزا سیب زمینی و پنیر, سایت آشپزی, آموزش آشپزی, پخت پیتزا سیب زمینی و پنیر,سیب زمینی و پنیر پیتزا,غذا با سیب زمینی و پنیر پیتزا,

یک پیتزای متفاوت و خوش طعم با سیب زمینی و پنیر درست کنید

با دستور زیر یک پیتزای متفاوت و خوش طعم با سیب زمینی و پنیر درست کنید.

مواد لازم برای تهیه خمیر پیتزای سیب زمینی و پنیر :

 آب ولرم سه چهارم پیمانه
 شیر ولرم  یک چهارم پیمانه
 خمیرمایه  2 قاشق غذاخوری
 آرد  3 پیمانه
نمک یک قاشق مرباخوری


مواد لازم برای تهیه مواد داخل پیتزای سیب زمینی  پنیر :

 پنیر مازورلا رنده شده یک و نیم پیمانه
سیب زمینی نازک ورقه شده  2 عدد متوسط
 سیر رنده شده 2 حبه
 روغن زیتون کمی
شاهی کمی
سرکه یا آبلیمو یک قاشق غذاخوری
نمک به اندازه کافی

طرز تهیه پیتزای سیب زمینی و پنیر :
برای تهیه خمیر، به آب و شیر خمیرمایه اضافه کنید و بگذارید کمی بماند.
پس از به عمل آمدن خمیر، مخلوطی از نمک و آرد را به آن اضافه و مخلوط کنید. خمیر به دست آمده را در کاسه ای که کمی چرب است، قرار دهید. سپس یک حوله تمیز روی آن بکشید و بگذارید در مکان گرم به مدت 40 دقیقه بماند تا خمیر ور بیاید. سپس خمیر را به 2 قسمت تقسیم و باز کنید و روی سینی فر قرار دهید.

روی هر خمیر، پنیر، سیب زمینی، سیر و نمک بریزید و به مدت 15 دقیقه در فر که از قبل روی دمای 225 درجه سانتی گراد تنظیم شده است قرار دهید.
پس از خارج کردن پیتزا از فر، با برس آغشته به آبلیمو و روغن روی آن بکشید و با کمی شاهی آن را تزیین و سرو کنید.

منبع : khorasannews.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز