خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه پاستای فلفلی و اسفناج درست کردن پاستای فلفلی و اسفناج

طرز تهیه پاستای فلفلی و اسفناج درست کردن پاستای فلفلی و اسفناج

پاستای فلفلی و اسفناج, پخت انواع پاستا, طرز تهیه انواع پاستا, پخت پاستای فلفلی و اسفناج, درست کردن پاستای فلفلی و اسفناج, آموزش آشپزی, طرز تهیه پاستای فلفلی, سایت آشپزی, مواد لازم برای پاستای فلفلی و اسفناج,طرز تهیه انواع پاستا,طرز تهیه انواع پاستا ایتالیایی,طرز تهيه انواع پاستا,طرز تهیه انواع پاستا پنه,طرز تهیه انواع پاستاها,طرز تهيه انواع پاستا ايتاليايي,طرز تهیه انواع پاستا با سس سفید,طرز تهیه انواع پاستای ایتالیایی,طرز تهیه انواع پاستا با مرغ,طرز تهیه انواع پاستا با عکس,پخت انواع پاستا,پخت انواع پاستاها,دستور پخت انواع پاستا,طرز پخت انواع پاستا,آموزش پخت انواع پاستا,روش پخت انواع پاستا,طرز پخت انواع پاستا ایتالیایی,دستور پخت انواع پاستا ایتالیایی,طریقه پخت انواع پاستا,پخت انواع ماکارونی و پاستا

طرز تهیه پاستای فلفلی و اسفناج درست کردن پاستای فلفلی و اسفناج

طرز تهیه پاستای فلفلی و اسفناج :روغن را در یک ماهیتابه گرم کرده و به آرامی پیاز، سیر و تکه های فلفل را داخل آن سرخ کنید، به مدت ۵ دقیقه تفت بدهید. (اگر این مواد شروع به چسبیدن کردن کمی آب به آن اضافه کنید)پاستا را طبق دستوری که روی بسته اش نوشته طبخ کنید. گوجه فرنگی و پونه را به ماهیتابه اضافه کرده و خوب هم بزنید. اجازه بدهید برای ۱۰ دقیقه به آرامی بجوشد . گاهی هم بزنید.اسفناج را به ماهیتابه اضافه کرده و ۱ تا ۲ دقیقه تفت بدهید تا زمانی که اسفناج ها پژمرده شوند. پاستا را آبکشی کرده و داخل ماهیتابه بریزید. خوب هم بزنید تا ترکیب شوند. بعد کمی پنیر روی آن پاشیده و سرو کنید.

طرز تهیه پاستای فلفلی و اسفناج

پاستای فلفلی و اسفناج, پخت انواع پاستا, طرز تهیه انواع پاستا, پخت پاستای فلفلی و اسفناج, درست کردن پاستای فلفلی و اسفناج, آموزش آشپزی, طرز تهیه پاستای فلفلی, سایت آشپزی, مواد لازم برای پاستای فلفلی و اسفناج,طرز تهیه انواع پاستا,طرز تهیه انواع پاستا ایتالیایی,

با پخت پاستای فلفلی و اسفناج آشنا شوید


مواد لازم برای پاستای فلفلی و اسفناج :

روغن زیتون  ۲ قاشق چایخوری
 پیاز خرد شده  ۱ عدد
 سیر له شده  ۲ حبه
 تکه های فلفل خشک شده  نصف قاشق چایخوری
پاستای پنه ۲۰۰ گرم
گوجه فرنگی خرد شده ۴۰۰ گرم
پونه کوهی خشک ۱۰۰ میلی گرم
برگ اسفناج ۱۲۵ گرم
پنیر پارمیسان رنده شده ۲۵ گرم

طرز تهیه پاستای فلفلی و اسفناج :

روغن را در یک ماهیتابه گرم کرده و به آرامی پیاز، سیر و تکه های فلفل را داخل آن سرخ کنید، به مدت ۵ دقیقه تفت بدهید. (اگر این مواد شروع به چسبیدن کردن کمی آب به آن اضافه کنید)

پاستا را طبق دستوری که روی بسته اش نوشته طبخ کنید. گوجه فرنگی و پونه را به ماهیتابه اضافه کرده و خوب هم بزنید. اجازه بدهید برای ۱۰ دقیقه به آرامی بجوشد . گاهی هم بزنید.

اسفناج را به ماهیتابه اضافه کرده و ۱ تا ۲ دقیقه تفت بدهید تا زمانی که اسفناج ها پژمرده شوند. پاستا را آبکشی کرده و داخل ماهیتابه بریزید. خوب هم بزنید تا ترکیب شوند. بعد کمی پنیر روی آن پاشیده و سرو کنید.

 

منبع : novinzi.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز