خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه میگو کبابی میگو کبابی

طرز تهیه میگو کبابی میگو کبابی

میگو کبابی, پخت میگو کبابی, آموزش آشپزی, نحوه پخت میگو کبابی, طرز کباب کردن میگو, سایت آشپزی, انواع طبخ میگو, درست کردن میگو کبابی, مواد لازم برای میگو کبابی, نحوه طعم دار کردن میگو,میگو کبابی,میگو کبابی در فر,میگو کبابی با سس تارتار,طریقه پخت میگو کبابی,ميگو كبابي,میگوی کبابی,تهیه میگو کبابی,سس میگو کبابی,طرزتهیه میگو کبابی,طرز پخت میگو کبابی,دستور پخت میگو کبابی,انواع پخت میگو کبابی,روش پخت میگو کبابی,آموزش پخت میگو کبابی,دستور پخت میگوی کبابی,طرز تهیه میگو کبابی,طرز تهیه میگو کبابی در فر,طرز پخت ميگو كبابي,طرز تهیه میگوی کبابی,مواد لازم براي ميگو كبابي,طرز سرخ كردن میگو,طرز كباب كردن ميگو,طرز سرخ كردن ميگو,روش سرخ كردن میگو,روش كباب كردن ميگو,انواع طبخ میگو,روشهای طبخ میگو,انواع روش طبخ میگو,انواع روشهای طبخ میگو,انواع طبخ غذا با میگو,انواع پخت میگو پلو,انواع پخت میگو سوخاری,انواع پخت میگو پفکی

طرز تهیه میگو کبابی میگو کبابی

* برای آماده کردن میگو کافی است که سر آن را جدا کرده و رگ سیاه را با احتیاط دربیاورید. می توانید دم میگو را نبرید و نگه دارید.* سیخ های کبابی بامبو را برای حدود ۳۰ دقیقه قبل از شروع طبخ در آب خیس کنید.طرز تهیه:دستگاه گریل را برای حرارت بالا آماده کنید، یک طرف دستگاه باید سرد باشد و شعله یا زغال آن روشن نشود.در حالی که گریل دارد گرم می شود، میگوها را به سیخ بکشید. از دم آن ها شروع کرده و به آرامی سیخ را تا انتهای گوشت میگو پیش ببرید. حالا میگو را به روغن زیتون آغشته کرده و کمی نمک روی آن بپاشید.کره و سیر در یک کاسه مخصوص مایکروویو ریخته و آن ها را داخل ماکروویو گرم کنید تا کره ذوب و داغ شود. (می توانید برای گرم کردن به جای مایکروویو از اجاق گاز استفاده کنید)سیخ ها را روی گریل در قسمتی که شعله یا زغال است چیده و انتهای سیخ را طوری قرار بدهید که در قسمت خنک دستگاه باشد. هر طرف میگو باید برای حدود ۲ دقیقه کباب شود.وقتی مرحله کباب کردن به اتمام رسید، میگوها را از روی گریل برداشته و در ظرف مخصوص سرو بچینید. حالا کره و سیر را اضافه کرده و پیازچه را روی میگوها پخش کنید!

طرز تهیه میگو کبابی

میگو کبابی, پخت میگو کبابی, آموزش آشپزی, نحوه پخت میگو کبابی, طرز کباب کردن میگو, سایت آشپزی, انواع طبخ میگو, درست کردن میگو کبابی, مواد لازم برای میگو کبابی, نحوه طعم دار کردن میگو,میگو کبابی,

این بار میگوی کبابی را اینگونه درست کنید

مواد لازم برای میگو کبابی :

 * میگوی بزرگ  ۱۶ تا ۲۰ عدد (تقریبا ۴۵۰ گرم)
روغن زیتون به مقدار لازم
 نمک یک چهارم فاشق چایخوری
 کره ۳ قاشق غذاخوری
سیر خرد شده ۳ حبه
پیازچه خرد شده برای تزیین ۱ قاشق چایخوری
* سیخ کبابی بامبو ۲۰ عدد


* برای آماده کردن میگو کافی است که سر آن را جدا کرده و رگ سیاه را با احتیاط دربیاورید. می توانید دم میگو را نبرید و نگه دارید.

* سیخ های کبابی بامبو را برای حدود ۳۰ دقیقه قبل از شروع طبخ در آب خیس کنید.

طرز تهیه:
دستگاه گریل را برای حرارت بالا آماده کنید، یک طرف دستگاه باید سرد باشد و شعله یا زغال آن روشن نشود.

در حالی که گریل دارد گرم می شود، میگوها را به سیخ بکشید. از دم آن ها شروع کرده و به آرامی سیخ را تا انتهای گوشت میگو پیش ببرید. حالا میگو را به روغن زیتون آغشته کرده و کمی نمک روی آن بپاشید.

کره و سیر در یک کاسه مخصوص مایکروویو ریخته و آن ها را داخل ماکروویو گرم کنید تا کره ذوب و داغ شود. (می توانید برای گرم کردن به جای مایکروویو از اجاق گاز استفاده کنید)

سیخ ها را روی گریل در قسمتی که شعله یا زغال است چیده و انتهای سیخ را طوری قرار بدهید که در قسمت خنک دستگاه باشد. هر طرف میگو باید برای حدود ۲ دقیقه کباب شود.

وقتی مرحله کباب کردن به اتمام رسید، میگوها را از روی گریل برداشته و در ظرف مخصوص سرو بچینید. حالا کره و سیر را اضافه کرده و پیازچه را روی میگوها پخش کنید!

 

منبع : novinzi.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز