خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه ماهی سالمون با چاشنی ریحان مواد لازم برای ماهی سالمون با سس ریحان

طرز تهیه ماهی سالمون با چاشنی ریحان مواد لازم برای ماهی سالمون با سس ریحان

نحوه طعم دار کردن ماهی, نحوه طبخ ماهی, نکاتی برای پخت ماهی سالمون, سایت آشپزی, ماهی سالمون با چاشنی ریحان, طرز تهیه انواع ماهی, مواد لازم برای ماهی سالمون با سس ریحان, طبخ انواع ماهی,طرز تهیه ماهی سالمون, آموزش آشپزی,طرز تهیه ماهی سالمون,طرز تهیه ماهی سالمون در فر,طرز تهیه ماهی سالمون سوخاری,طرز تهیه ماهی سالمون خوشمزه,طرز تهیه ماهی سالمون شکم پر,طرز تهیه ماهی سالمون کبابی,طرز تهیه ماهی سالمون سرخ شده,طرز تهیه ماهی سالمون بدون فر,طرز تهيه ماهي سالمون,طرز تهیه ماهی سالمون نروژی,طرز تهیه انواع ماهی,طرز تهیه انواع ماهی سرخ شده,طرز تهیه انواع ماهی شکم پر,طرز تهیه انواع ماهی پلو,طرز تهیه انواع ماهی خاویار,طرز تهیه انواع ماهیها,طرز تهیه انواع ماهی در فر,طرز تهیه انواع ماهی کبابی,طرز تهیه انواع ماهی جنوب,طرز پخت انواع ماهی,طبخ انواع ماهی,طبخ انواع ماهیها,طبخ انواع ماهی جنوب,انواع طبخ ماهی قزل الا,طبخ انواع ماهي,انواع طبخ ماهی شیر,انواع طبخ ماهی سفید,انواع طبخ ماهی سالمون,پخت انواع ماهی ها

طرز تهیه ماهی سالمون با چاشنی ریحان مواد لازم برای ماهی سالمون با سس ریحان

طرز تهیه ماهی سالمون با چاشنی ریحان :یکه قابلمه برداشته و آن را روی حرارت متوسط قرار بدهید، بعد کره را داخل آن بریزید. بعد از اینکه کره آب شد، فلفل دلمه و پیاز را به آن اضافه کرده و برای ۲ دقیقه تفت بدهید، بعد کدو را اضافه کنید.ماهی سالمون را با پوستش داخل ماهیتابه روی سبزیجات قرار بدهید. ریحان، نمک و چاشنی لیمو فلفل را روی ماهی و سبزیجات بریزید.درب ظرف را گذاشته و اجازه بدهید با حرارت پایین برای ۸ تا دقیقه طبخ شود (یا تا زمانی که پوست ماهی به راحتی با چنگال کنده شود). بعد از اینکه سالمون پخت، آن را به همراه سبزیجات با یک قاشق سوراخ دار از قابلمه درآورده و در بشقاب سرو قرار بدهید.

طرز تهیه ماهی سالمون با چاشنی ریحان

 نحوه طعم دار کردن ماهی, نحوه طبخ ماهی, نکاتی برای پخت ماهی سالمون, سایت آشپزی, ماهی سالمون با چاشنی ریحان, طرز تهیه انواع ماهی, مواد لازم برای ماهی سالمون با سس ریحان, طبخ انواع ماهی,طرز تهیه ماهی سالمون, آموزش آشپزی,طرز تهیه ماهی سالمون,

این بار ماهی سالمون را با چاشنی ریحان درست کنید

مواد لازم ماهی سالمون با چاشنی ریحان:

 کره یا مارگارین  ۱ قاشق غذاخوری
 فلفل دلمه و پیاز (سرخ شده یا خام)  ۴۰۰ گرم
کدو سبز ۱ عدد
 فیله ماهی سالمون ۴ عدد
برگ ریحان تازه (خرد شده) ۲ قاشق غذاخوری
نمک نصف قاشق چایخوری
چاشنی لیمو فلفل ۱ قاشق چایخوری

طرز تهیه ماهی سالمون با چاشنی ریحان :
یکه قابلمه برداشته و آن را روی حرارت متوسط قرار بدهید، بعد کره را داخل آن بریزید. بعد از اینکه کره آب شد، فلفل دلمه و پیاز را به آن اضافه کرده و برای ۲ دقیقه تفت بدهید، بعد کدو را اضافه کنید.

ماهی سالمون را با پوستش داخل ماهیتابه روی سبزیجات قرار بدهید. ریحان، نمک و چاشنی لیمو فلفل را روی ماهی و سبزیجات بریزید.

درب ظرف را گذاشته و اجازه بدهید با حرارت پایین برای ۸ تا دقیقه طبخ شود (یا تا زمانی که پوست ماهی به راحتی با چنگال کنده شود). بعد از اینکه سالمون پخت، آن را به همراه سبزیجات با یک قاشق سوراخ دار از قابلمه درآورده و در بشقاب سرو قرار بدهید.

 

منبع : novinzi.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز