خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه سوپ گوجه فرنگی درست کردن سوپ گوجه فرنگی

طرز تهیه سوپ گوجه فرنگی درست کردن سوپ گوجه فرنگی

طرز تهیه سوپ های ساده و خوشمزه,سوپ گوجه فرنگی, آموزش آشپزی, نحوه درست کردن سوپ گوجه فرنگی, مواد لازم برای سوپ گوجه فرنگی, طرز پخت سوپ گوجه فرنگی, درست کردن سوپ گوجه فرنگی, سایت آشپزی, نحوه پخت سوپ گوجه فرنگی,سوپ گوجه فرنگی,سوپ گوجه فرنگی ایتالیایی,سوپ گوجه فرنگی ساده,سوپ گوجه فرنگی هندی,سوپ گوجه فرنگی رژیمی,سوپ گوجه فرنگی فرانسوی,سوپ گوجه فرنگی و ریحان,سوپ گوجه فرنگی با برنج,سوپ گوجه فرنگی با خامه,دستور پخت سوپ گوجه فرنگی,طرز پخت سوپ گوجه فرنگی,طرز پخت آش گوجه فرنگی,طرز تهیه سوپ گوجه فرنگی ایتالیایی,دستور پخت آش گوجه فرنگی,طرز تهیه سوپ گوجه فرنگی رژیمی,طرز تهیه سوپ گوجه فرنگی با ورمیشل,طرز تهیه سوپ گوجه فرنگی با مرغ,طرز تهیه آش گوجه فرنگی,طرز تهیه آش گوجه فرنگی تبریز,مواد لازم سوپ گوجه فرنگی,طرز تهیه آش گوجه فرنگی تبریزی

طرز تهیه سوپ گوجه فرنگی درست کردن سوپ گوجه فرنگی

طرز تهیه سوپ گوجه فرنگی :روغن، پیاز، کرفس، هویج، سیب زمینی و برگ بو را در یک ظرف کاسرول بزرگ (یا یک قابلمه بزرگ). آن ها را به آرامی سرخ کنید تا زمانی که پیازها نرم شوند (حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه). یک کتری را پر از آب کرده و بگذارید جوش بیاید.پوره گوجه فرنگی، شکر، سرکه، گوجه ها خرد شده، رب و عصاره سبزیجات را اضافه کنید. حالا یک لیتر از آب جوش را داخل قابلمه ریخته و بگذارید به آرامی بجوشد. درب ظرف را گذاشته و ۱۵ دقیقه صبر کنید تا زمانی که سیب زمینی ها نرم شوند، بعد برگ بو ها را خارج کنید. حالا آن ها را داخل یک مخلوط کن بریزید تا یکدست شوند. سوپ را بچشید تا اگر لازم است کمی شکر به آن اضافه کنید. سوپ شما حاضر است، حالا می توانید در یخچال برای دو روز و داخل فریزر برای سه ماه آن را نگه دارید.برای سرو ، سوپ را گرم کرده و کمی شیر به آن اضافه کنید، البته نباید بگذارید به نقطه جوش برسد.

طرز تهیه سوپ گوجه فرنگی

 طرز تهیه سوپ های ساده و خوشمزه,سوپ گوجه فرنگی, آموزش آشپزی, نحوه درست کردن سوپ گوجه فرنگی, مواد لازم برای سوپ گوجه فرنگی, طرز پخت سوپ گوجه فرنگی, درست کردن سوپ گوجه فرنگی, سایت آشپزی, نحوه پخت سوپ گوجه فرنگی,سوپ گوجه فرنگی,سوپ گوجه فرنگی ایتالیایی,

هنگام سرو ، سوپ گوجه فرنگی را گرم کرده و کمی شیر به آن اضافه کنید

مواد لازم برای سوپ گوجه فرنگی :

روغن زیتون  ۳ قاشق غذاخوری
پیاز خرد شده ۲ عدد
 ساقه کرفس خرد شده ۲ عدد
 هویج خرد شده  ۳۰۰ گرم
تکه های سیب زمینی ۵۰۰ گرم
برگ بو ۴ عدد
پوره گوجه فرنگی ۵ قاشق غذاخوری
شکر ۲ قاشق غذاخوری
سرکه سیب ۲ قاشق غذاخوری
گوجه فرنگی خرد شده حدود یک کیلو
رب ۵۰۰ گرم
عصاره سبزیجات دو عدد
شیر ۴۰۰ میلی گرم

طرز تهیه سوپ گوجه فرنگی :
روغن، پیاز، کرفس، هویج، سیب زمینی و برگ بو را در یک ظرف کاسرول بزرگ (یا یک قابلمه بزرگ). آن ها را به آرامی سرخ کنید تا زمانی که پیازها نرم شوند (حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه). یک کتری را پر از آب کرده و بگذارید جوش بیاید.

پوره گوجه فرنگی، شکر، سرکه، گوجه ها خرد شده، رب و عصاره سبزیجات را اضافه کنید. حالا یک لیتر از آب جوش را داخل قابلمه ریخته و بگذارید به آرامی بجوشد. درب ظرف را گذاشته و ۱۵ دقیقه صبر کنید تا زمانی که سیب زمینی ها نرم شوند، بعد برگ بو ها را خارج کنید. حالا آن ها را داخل یک مخلوط کن بریزید تا یکدست شوند. سوپ را بچشید تا اگر لازم است کمی شکر به آن اضافه کنید. سوپ شما حاضر است، حالا می توانید در یخچال برای دو روز و داخل فریزر برای سه ماه آن را نگه دارید.

برای سرو ، سوپ را گرم کرده و کمی شیر به آن اضافه کنید، البته نباید بگذارید به نقطه جوش برسد.

 

منبع : novinzi.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز