خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه سوپ پیاز درست کردن سوپ پیاز

طرز تهیه سوپ پیاز درست کردن سوپ پیاز

پخت سوپ پیاز, مواد لازم برای تهیه سوپ پیاز,سوپ پیاز, نحوه پخت سوپ پیاز, پخت انواع سوپ, سوپ پیاز پاییزی, طرز تهیه انواع سوپ, درست کردن سوپ پیاز, طرز درست کردن سوپ پیاز, پخت سوپ های پاییزی, سایت آشپزی, آموزش آشپزی,سوپ پیاز فرانسوی,سوپ پیازچه,سوپ پیاز برای سرماخوردگی,سوپ پیاز ساده,سوپ پیاز ایتالیایی,سوپ پیاز آشپزخانه کوچک من,سوپ پیازچه و قارچ,سوپ پیاز و قارچ,سوپ پیاز رستوران,پخت سوپ پیاز,دستور پخت سوپ پیاز,طرز پخت سوپ پیاز,دستور پخت سوپ پیاز فرانسوی,طرز پخت سوپ پیازچه,دستور پخت سوپ پیازچه,طرز پخت سوپ پیاز فرانسوی,طریقه پخت سوپ پیاز,پختن سوپ پیاز,روش پخت سوپ پیاز,نحوه پخت سوپ پیاز,نحوه تهیه سوپ پیاز,طرز تهیه سوپ پیاز,طرز تهیه انواع سوپ,طرز تهیه انواع سوپ خوشمزه,طرز تهيه انواع سوپ,طرز تهیه انواع سوپ جو,طرز تهیه انواع سوپها,طرز تهیه انواع سوپ سبزیجات,طرز تهیه انواع سوپ جو قرمز,طرز تهيه انواع سوپها,طرز تهیه انواع سوپ قارچ,طرز تهیه انواع سوپ برای افطار,مواد لازم برای تهیه سوپ پیاز فرانسوی,پخت انواع سوپ,پخت انواع سوپ جو,پخت انواع سوپ مرغ,پخت انواع سوپ ایرانی,پخت انواع سوپها,پخت انواع سوپ و آش,دستور پخت انواع سوپ,طرز پخت انواع سوپ,روش پخت انواع سوپ,دستور پخت انواع سوپ جو

طرز تهیه سوپ پیاز درست کردن سوپ پیاز

طرز تهیه سوپ پیاز :پیازها را پوست کنده و به صورت حلقه ای خرد کرده و بعد ریز کنید. دو قاشق غذاخوری روغن را در یک قابلمه گرم کرده و نیمی از پیازهای خرد شده را داخل آن بریزید و تا زمانی که رنگ آن ها شروع به تغییر کند تفت بدهید. بعد خردل و زیره را اضافه کرده و تا زمانی که خوب سرخ شوند تفت بدهید.سبزیجات و رب کاری را هم اضافه کرده و هم بزنید. بعد عصاره سبزیجات را داخل قابلمه ریخته و حرارت را بالا ببرید تا جوش بیاید، بعد از اینکه جوش آمد حرارت را کم کرده، و درب ظرف را به صورت نیمه روی قابلمه گذاشته و اجازه بدهید برای ۳۰ دقیقه بجوشد، تا زمانی که سبزیجات نرم شوند. در همین حال، باقی مانده روغن را در یک قابلمه کوچک ریخته و بقیه ی پیاز را سرخ کنید تا ترد و طلایی رنگ سود.سوپ را به صورت پوره درآورده و به قابلمه برگردانید و با ماست ترکیب کنید. مقداری از آن را چشیده و اگر لازم است کمی نمک به آن اضافه کنید. حالا به آرامی آن را گرم کرده و بین کاسه های سرو آن را تقسیم کنید و یک قاشق ماست و مقداری هم پیاز و جعفری روی آن بریزید.

طرز تهیه سوپ پیاز

 پخت سوپ پیاز, مواد لازم برای تهیه سوپ پیاز,سوپ پیاز, نحوه پخت سوپ پیاز, پخت انواع سوپ, سوپ پیاز پاییزی, طرز تهیه انواع سوپ, درست کردن سوپ پیاز, طرز درست کردن سوپ پیاز, پخت سوپ های پاییزی, سایت آشپزی,

در آخر یک قاشق ماست و مقداری هم پیاز و جعفری روی سوپ پیاز بریزید

مواد لازم برای تهیه سوپ پیاز :

 پیاز  ۲ عدد
 روغن نباتی ۳ قاشق غذاخوری
 دانه خردل ۱ قاشق چایخوری
دانه زیره ۱ قاشق چایخوری
تره فرنگی خرد شده ۲ عدد
هویج خرد شده ۳ عدد
سیب زمینی خرد شده ۲ عدد
هویج وحشی خرد شده ۲ عدد
رب کاری ۲ تا ۳ قاشق چایخوری
عصاره سبزیجات مقداری
ماست طبیعی ۲۵۰ میلی گرم (مقداری هم برای سرو)
جعفری یا گشنیز مقداری برای تزیین


طرز تهیه سوپ پیاز :
پیازها را پوست کنده و به صورت حلقه ای خرد کرده و بعد ریز کنید. دو قاشق غذاخوری روغن را در یک قابلمه گرم کرده و نیمی از پیازهای خرد شده را داخل آن بریزید و تا زمانی که رنگ آن ها شروع به تغییر کند تفت بدهید. بعد خردل و زیره را اضافه کرده و تا زمانی که خوب سرخ شوند تفت بدهید.

سبزیجات و رب کاری را هم اضافه کرده و هم بزنید. بعد عصاره سبزیجات را داخل قابلمه ریخته و حرارت را بالا ببرید تا جوش بیاید، بعد از اینکه جوش آمد حرارت را کم کرده، و درب ظرف را به صورت نیمه روی قابلمه گذاشته و اجازه بدهید برای ۳۰ دقیقه بجوشد، تا زمانی که سبزیجات نرم شوند. در همین حال، باقی مانده روغن را در یک قابلمه کوچک ریخته و بقیه ی پیاز را سرخ کنید تا ترد و طلایی رنگ سود.

سوپ را به صورت پوره درآورده و به قابلمه برگردانید و با ماست ترکیب کنید. مقداری از آن را چشیده و اگر لازم است کمی نمک به آن اضافه کنید. حالا به آرامی آن را گرم کرده و بین کاسه های سرو آن را تقسیم کنید و یک قاشق ماست و مقداری هم پیاز و جعفری روی آن بریزید.

 

منبع : novinzi.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز