خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه سوپ پنیر درست کردن سوپ پنیر

طرز تهیه سوپ پنیر درست کردن سوپ پنیر

طرز تهیه سوپ پنیر و بروکلی, مواد لازم برای سوپ پنیر, پخت سوپ پنیر, درست کردن سوپ پنیر, نحوه درست کردن سوپ پنیر, پخت سوپ پنیر,سوپ پنیر, سوپ پنیر و کلم بروکلی, سایت آشپزی, آموزش آشپزی,سوپ پنیر,سوپ پنیر گودا,سوپ پنیر چدار,سوپ پنیری,سوپ پنیر مامی سایت,سوپ پنیر فرانسوی,سوپ پنیر پارمزان,سوپ پنیر خامه ای,سوپ پنیر و سبزیجات,سوپ پنیر ایتالیایی

طرز تهیه سوپ پنیر درست کردن سوپ پنیر

طرز تهیه سوپ پنیر :مقداری روغن در یک آرام پز اسپری کنید. حالا یک قابلمه برداشته روی حرارت بالا بگذارید و کره را داخل آن گرم کنید. پیاز را به آن اضافه کرده و گاهی هم بزنید. حالا آرد را اضافه کنید و یک دقیقه تفت بدهید و هم زدن را فراموش نکنید. حالا به آرامی شیر را اضافه کرده و مخلوط را با هم زدن یک دست کنید. این مخلوط را به آرام پز منتقل کرده و آب مرغ، بروکلی، فلفل و نمک را هم به آن اضافه کنید.درب آرام پز را گذاشته و آن را روی حرارت کم قرار بدهید و ۴ ساعت صبر کنید.بعد از این مدت درب ظرف را برداشته و پنیر پرورده را داخل آن بریزید و هم بزنید تا زمانی که ذوب شود. بعد پنیر چدار و پارمیسان را اضافه کنید و دوباره هم بزنید تا ذوب شوند. هنگام سرو مقداری پنیر چدار روی سوپ بپاشید.

طرز تهیه سوپ پنیر

 طرز تهیه سوپ پنیر و بروکلی, مواد لازم برای سوپ پنیر, پخت سوپ پنیر, درست کردن سوپ پنیر, نحوه درست کردن سوپ پنیر, پخت سوپ پنیر,سوپ پنیر, سوپ پنیر و کلم بروکلی, سایت آشپزی, آموزش آشپزی,سوپ پنیر,

هنگام سرو سوپ پنیر مقداری پنیر چدار روی سوپ بپاشید

مواد لازم برای سوپ پنیر :

 کره یا مارگارین یک چهارم فنجان
 پیاز خرد شده  ۱ عدد
 آرد همه کاره  یک چهارم فنجان
 شیر غلیظ شده ۳۴۰ گرم
عصاره مرغ ۴ فنجان
کلم بروکلی ۳۹۰ گرم
فلفل نصف قاشق چایخوری
نمک یک چهارم قاشق چایخوری
پنیر پرورده ۲۲۵ گرم
پنیر چدار خرد شده یک و نیم فنجان (مقدار کمی هم برای تزیین)
پنیر پارمیسان خرد شده ۱ فنجان

طرز تهیه سوپ پنیر :
مقداری روغن در یک آرام پز اسپری کنید. حالا یک قابلمه برداشته روی حرارت بالا بگذارید و کره را داخل آن گرم کنید. پیاز را به آن اضافه کرده و گاهی هم بزنید. حالا آرد را اضافه کنید و یک دقیقه تفت بدهید و هم زدن را فراموش نکنید. حالا به آرامی شیر را اضافه کرده و مخلوط را با هم زدن یک دست کنید. این مخلوط را به آرام پز منتقل کرده و آب مرغ، بروکلی، فلفل و نمک را هم به آن اضافه کنید.

درب آرام پز را گذاشته و آن را روی حرارت کم قرار بدهید و ۴ ساعت صبر کنید.

بعد از این مدت درب ظرف را برداشته و پنیر پرورده را داخل آن بریزید و هم بزنید تا زمانی که ذوب شود. بعد پنیر چدار و پارمیسان را اضافه کنید و دوباره هم بزنید تا ذوب شوند. هنگام سرو مقداری پنیر چدار روی سوپ بپاشید.

 

منبع : novinzi.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز