خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه سالاد گوجه با هندوانه مخصوص تابستان درست کردن سالاد با هندوانه

طرز تهیه سالاد گوجه با هندوانه مخصوص تابستان درست کردن سالاد با هندوانه

طرز تهیه سالاد گوجه و هندوانه, طرز تهیه سالاد میوه های تابستان, طرز تهیه سالادهای فصل تابستان, مواد لازم برای تهیه سالاد هندوانه و گوجه, درست کردن سالاد با هندوانه, آموزش آشپزی, طرز تهیه انواع سالاد, سایت آشپزی, نحوه درست کردن سالاد هندوانه با گوجه,طرز تهیه غذاهای فصل تابستان,طرز تهیه غذاهای فصل بهار,طرز تهیه سالاد میوه های تابستانی,طرز تهیه ی سالاد میوه های تابستانی,طرز تهیه انواع سالاد,طرز تهیه انواع سالاد های جدید,طرز تهيه انواع سالاد,طرز تهیه انواع سالاد ماکارونی,طرز تهیه انواع سالادها,طرز تهیه انواع سالاد رژیمی,طرز تهیه انواع سالاد کاهو,طرز تهیه انواع سالاد با کاهو,طرز تهیه انواع سالاد الویه

طرز تهیه سالاد گوجه با هندوانه مخصوص تابستان درست کردن سالاد با هندوانه

طرز تهیه سالاد گوجه و هندوانه :گوجه ها را از وسط نصف کنید سعی کنید و در یک کاسه بزرگ بگذارید برای زیبایی سالاد از چند رنگ و اندازه های متفاوت گوجه استفاده کنید. هندوانه را به صورت مکعب های کوچک خرد کنید.برگ نعناع را از ساقه ها کنده و داخل کاسه بریزید (یکی از برگ های نعناع را همراه با ساقه برای تزیین نگه دارید). حالا روی مواد سالاد پنیر ریخته و خیلی آرام مخلوط را هم بزنید، تا میوه ها له نشوند. در آخر با نعناع آن را تزیین کرده و سرو کنید.

طرز تهیه سالاد گوجه با هندوانه مخصوص تابستان

طرز تهیه سالاد گوجه و هندوانه, طرز تهیه سالاد میوه های تابستان, طرز تهیه سالادهای فصل تابستان, مواد لازم برای تهیه سالاد هندوانه و گوجه, درست کردن سالاد با هندوانه, آموزش آشپزی, طرز تهیه انواع سالاد, سایت آشپزی, نحوه درست کردن سالاد هندوانه با گوجه,طرز تهیه غذاهای فصل تابستان,طرز تهیه غذاهای فصل بهار,

برای زیبایی ظاهری سالاد گوجه با هندوانه از چند رنگ و اندازه متفاوت گوجه استفاده کنید

 

مواد لازم برای سالاد هندوانه و گوجه :

گوجه محلی  ۳۰۰ گرم
هندوانه  یک چهارم از یک هندوانه بزرگ
برگ نعناع مقداری
پنیر فتا  ۱۰۰ گرم

طرز تهیه سالاد گوجه و هندوانه :
گوجه ها را از وسط نصف کنید سعی کنید و در یک کاسه بزرگ بگذارید برای زیبایی سالاد از چند رنگ و اندازه های متفاوت گوجه استفاده کنید. هندوانه را به صورت مکعب های کوچک خرد کنید.

برگ نعناع را از ساقه ها کنده و داخل کاسه بریزید (یکی از برگ های نعناع را همراه با ساقه برای تزیین نگه دارید). حالا روی مواد سالاد پنیر ریخته و خیلی آرام مخلوط را هم بزنید، تا میوه ها له نشوند. در آخر با نعناع آن را تزیین کرده و سرو کنید.

 

منبع : novinzi.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز