خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه سالاد پاستای اُرزو سالاد پاستای اُرزو

طرز تهیه سالاد پاستای اُرزو سالاد پاستای اُرزو

سالاد پاستای اُرزو, سایت آشپزی, مواد لازم برای سالاد پاستای اُرزو, طرز تهیه سالاد پاستا, درست کردن سالاد پاستای اُرزو, نکاتی برای پخت سالاد پاستای اُرزو, طرز تهیه سالاد پاستا با لوبیا سیاه, آموزش آشپزی, نکاتی برای درست کردن سالاد پاستا, سالاد پاستا با نخودفرنگی و ذرت و لوبیا سیاه, طرز تهیه انواع سالاد, ادویه های مخصوص سالاد پاستا,طرز تهیه سالاد پاستا,طرز تهيه سالاد پاستا,طرز تهیه سالاد پاستا با مرغ,طرز تهیه سالاد پاستا با پنیر,روش تهیه سالاد پاستا,طرز پخت سالاد پاستا,طرز تهیه سالاد ماکارونی,طرز تهيه سالاد ماكاروني,طرز تهیه سالاد ماکارونی خوشمزه,طرز تهیه سالاد ماکارونی با مرغ,طرز تهیه انواع سالاد,طرز تهیه انواع سالاد های جدید,طرز تهيه انواع سالاد,طرز تهیه انواع سالاد ماکارونی,طرز تهیه انواع سالادها,طرز تهیه انواع سالاد رژیمی,طرز تهیه انواع سالاد کاهو,طرز تهیه انواع سالاد با کاهو,طرز تهیه انواع سالاد الویه

طرز تهیه سالاد پاستای اُرزو سالاد پاستای اُرزو

* نکته: پنج ادویه شامل دانه فلفل سیاه، انیسون، میخک، دارچین و رازیانه است.طرز تهیه سالاد پاستای اُرزو :پاستا را طبق دستوری که روی بسته اش نوشته طبخ کرده و زیر آب سرد آبکشی کنید.در همین حال، روغن را در یک ووک گرم کرده و بعد فلفل، ذرت، نخود فرنگی، سیر و پودر پنج ادویه را به آن اضافه کرده و برای پنج دقیقه تفت بدهید. ژامبون، سس سویا، سه چهارم سس لوبیا سیاه و پاستا روا هم اضافه کرده و برای یک تا دو دقیقه ی دیگر تفت بدهید. در آخر روغن کنجد را اضافه کرده و چاشنی سالاد را چک کنید.باقی مانده سس لوبیا سیاه را در مایکروویو گرم کرده و مخلوط پاستا را در یک کاسه ریخته و سس گرم شده را روی آن بریزید و سرو کنید.

طرز تهیه سالاد پاستای اُرزو

سالاد پاستای اُرزو, سایت آشپزی, مواد لازم برای سالاد پاستای اُرزو, طرز تهیه سالاد پاستا, درست کردن سالاد پاستای اُرزو, نکاتی برای پخت سالاد پاستای اُرزو, طرز تهیه سالاد پاستا با لوبیا سیاه, آموزش آشپزی, نکاتی برای درست کردن سالاد پاستا, سالاد پاستا با نخودفرنگی و ذرت و لوبیا سیاه, طرز تهیه انواع سالاد,

برای تهیه سالاد پاستای اُرزو از ادویه مخصوص استفاده کنید

مواد لازم سالاد پاستای اُرزو :

پاستای اُرزو  ۴۰۰ گرم
 روغن نباتی ۲ قاشق غذاخوری
 فلفل دلمه قرمز (خرد شده)  ۲ عدد
 ذرت  ۳۲۶ گرم
نخود فرنگی منجمد ۱۷۵ گرم
سیر له شده ۳ حبه
پودر پنج ادویه ۲ قاشق چایخوری
ژامبون گوشت ۲۸۰ گرم
سس سویا ۱ قاشق غذاخوری
سس لوبیا سیاه ۲۲۰ گرم
روغن کنجد ۱ قاشق غذاخوری


* نکته: پنج ادویه شامل دانه فلفل سیاه، انیسون، میخک، دارچین و رازیانه است.

طرز تهیه سالاد پاستای اُرزو :
پاستا را طبق دستوری که روی بسته اش نوشته طبخ کرده و زیر آب سرد آبکشی کنید.

در همین حال، روغن را در یک ووک گرم کرده و بعد فلفل، ذرت، نخود فرنگی، سیر و پودر پنج ادویه را به آن اضافه کرده و برای پنج دقیقه تفت بدهید. ژامبون، سس سویا، سه چهارم سس لوبیا سیاه و پاستا روا هم اضافه کرده و برای یک تا دو دقیقه ی دیگر تفت بدهید. در آخر روغن کنجد را اضافه کرده و چاشنی سالاد را چک کنید.

باقی مانده سس لوبیا سیاه را در مایکروویو گرم کرده و مخلوط پاستا را در یک کاسه ریخته و سس گرم شده را روی آن بریزید و سرو کنید.

 

منبع : novinzi.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز