خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه سالاد هویج و پنیر فتا درست کردن سالاد هویج و پنیر

طرز تهیه سالاد هویج و پنیر فتا درست کردن سالاد هویج و پنیر

درست کردن سالاد هویج, طرز تهیه سالاد هویج و پنیر فتا, سایت آشپزی, آموزش آشپزی, درست کردن سالاد هویج و پنیر, آموزش آشپزی, مواد لازم برای تهیه سالاد هویج و پنیر, سایت آشپزی,سالاد هویج و پنیر فتا, طرز تهیه سالاد هویج, سالاد هویج و پنیر و گشنیز و کشمش, سالاد هویج و پنیر,طرز تهیه سالاد هویج مراکشی,طرز تهیه سالاد هویج با کشمش,طرز تهيه سالاد هويج,طرز تهیه سالاد کلم و هویج,طرز تهیه سالاد کلم با هویج,طرز تهیه سالاد الویه با هویج,طرز تهیه سالاد کلم سفید و هویج,طرز تهیه سالاد کلم سفید با هویج,طرز تهیه سس سالاد کلم و هویج

طرز تهیه سالاد هویج و پنیر فتا درست کردن سالاد هویج و پنیر

طرز تهیه سالاد هویج و پنیر فتا :یک قابلمه بزرگ برداشته و مقداری آب داخل آن بریزید و بگذارید جوش بیاید. هویج را داخل آب جوش آمده بریزید و ۸ تا ۱۰ بجوشد تا نرم شوند. در همین حال، داخل یک کاسه بزرگ، زیره و بقیه ادویه ها، عسل و عصاره لیموترش را با مقداری چاشنی مخلوط کرده و با چنگال هم بزنید.هویج را آبکشی کرده و آن را داخل صافی بریزید و برای چند دقیقه به همان حال رهایش کنید. بعد هویج ها را با سسی که آماده کردید و کشمش مخلوط کنید.برای سرو، پنیر فتا را روی سالاد ریخته و به آرامی با گیاهان هم بزنید.

طرز تهیه سالاد هویج و پنیر فتا

 درست کردن سالاد هویج, طرز تهیه سالاد هویج و پنیر فتا, سایت آشپزی, آموزش آشپزی, درست کردن سالاد هویج و پنیر, آموزش آشپزی, مواد لازم برای تهیه سالاد هویج و پنیر, سایت آشپزی,سالاد هویج و پنیر فتا, طرز تهیه سالاد هویج, سالاد هویج و پنیر و گشنیز و کشمش,

برای سرو سالاد هویج و پنیر، پنیر فتا را روی سالاد ریخته و به آرامی با گیاهان هم بزنید

مواد لازم برای سالاد هویج و پنیر فتا :

هویج پوست کنده و خرد شده  ۱ کیلوگرم
 دانه زیره سبز ۲ قاشق چایخوری
دارچین نصف قاشق چایخوری
 گشنیز نصف قاشق چایخوری
عسل ۲ قاشق غذاخوری
عصاره لیموترش ۲ عدد لیموترش
کشمش ۵۰ گرم
جعفری مقداری
پنیر فتا ۲۰۰ گرم


طرز تهیه سالاد هویج و پنیر فتا :
یک قابلمه بزرگ برداشته و مقداری آب داخل آن بریزید و بگذارید جوش بیاید. هویج را داخل آب جوش آمده بریزید و ۸ تا ۱۰ بجوشد تا نرم شوند. در همین حال، داخل یک کاسه بزرگ، زیره و بقیه ادویه ها، عسل و عصاره لیموترش را با مقداری چاشنی مخلوط کرده و با چنگال هم بزنید.

هویج را آبکشی کرده و آن را داخل صافی بریزید و برای چند دقیقه به همان حال رهایش کنید. بعد هویج ها را با سسی که آماده کردید و کشمش مخلوط کنید.

برای سرو، پنیر فتا را روی سالاد ریخته و به آرامی با گیاهان هم بزنید.

 

منبع : novinzi.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز