خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه سالاد فصل رژیمی نکاتی برای سالاد فصل رژیمی

طرز تهیه سالاد فصل رژیمی نکاتی برای سالاد فصل رژیمی

سالاد فصل رژیمی, درست کردن سالاد رژیمی, نکاتی برای سالاد فصل رژیمی, آموزش آشپزی, سالاد اسفناج رژیمی, طرز تهیه سالاد رژیمی, طرز تهیه سالاد فصل رژیمی, سایت آشپزی, پخت غذاهای رژیمی, نحوه درست کردن سالاد فصل رژیمی, نحوه درست کردن سالاد اسفناج رژیمی,سالاد فصل رژیمی,سس سالاد فصل رژیمی,طرز تهیه سالاد فصل رژیمی,طرز تهیه سالاد رژیمی,طرز تهیه سالاد رژیمی برای شام,طرز تهیه سالاد رژیمی ساده,طرز تهیه سالاد رژیمی خوشمزه,روش تهیه سالاد رژیمی,طرز تهيه سالادهاي رژيمي,طرز تهیه انواع سالاد رژیمی,طرز تهیه سالاد الویه رژیمی,طرز تهیه سس سالاد رژیمی,طرز تهیه سالاد ماکارونی رژیمی

طرز تهیه سالاد فصل رژیمی نکاتی برای سالاد فصل رژیمی

طرز تهیه :1 – سعی کنید از اسفناج جوان یا برگ های ریز اسفناج استفاده کنید . در صورتی که برگ اسفناج شما ریز است به صورت درسته و اگر برگ ها درشت است چند برش بزنید و در ظرفی بریزید .2 – قارچ ها را اسلایس کرده و سیب ها را نیز به همراه پوست یا بدون پوست اسلایس کرده و روی آن ها آب لیمو بریزید تا رنگ آنها تغییر نکرده و کمی هم مزه دار شوند .3 – اسفناج ها را همراه انار دون شده و قارچ و سیب ها مخلوط کرده و تکه های مکعبی پنیر فتا را روی سالاد بریزید . 4 – سرکه بالزامیک را به همراه روغن زیتون ، نمک و فلفل ، نعنا خشک و خامه کامل مخلوط کنید تا یک دست شود . سس را کنار سالاد یا روی آن ریخته و سرو نمایید . نکات :1 – می توانید به جای سیب یا گلابی از نارنگی نیز استفاده کنید که طعمی دیگر به سالاد شما می دهد.2 – می توانید از چند گوجه گیلاسی (چری) نیز در ترکیب استفاده کنید .

طرز تهیه سالاد فصل رژیمی

سالاد فصل رژیمی, درست کردن سالاد رژیمی, نکاتی برای سالاد فصل رژیمی, آموزش آشپزی, سالاد اسفناج رژیمی, طرز تهیه سالاد رژیمی, طرز تهیه سالاد فصل رژیمی, سایت آشپزی, پخت غذاهای رژیمی, نحوه درست کردن سالاد فصل رژیمی, نحوه درست کردن سالاد اسفناج رژیمی,

مواد لازم :

 اسفناج  750 گرم
 قارچ  6 -7 عدد
سیب زرد یا گلابی 2 عدد
پنیر فتا یا پنیر سفید صبحانه  100 گرم
 انار  1 عدد
لیمو ترش 1 عدد
سرکه بالزامیک 3 ق غ
روغن زیتون 9 ق غ
نمک و فلفل به مقدار لازم
خامه 3 ق غ
نعنا خشک 2 ق م

طرز تهیه :
1 – سعی کنید از اسفناج جوان یا برگ های ریز اسفناج استفاده کنید . در صورتی که برگ اسفناج شما ریز است به صورت درسته و اگر برگ ها درشت است چند برش بزنید و در ظرفی بریزید .

2 – قارچ ها را اسلایس کرده و سیب ها را نیز به همراه پوست یا بدون پوست اسلایس کرده و روی آن ها آب لیمو بریزید تا رنگ آنها تغییر نکرده و کمی هم مزه دار شوند .

3 – اسفناج ها را همراه انار دون شده و قارچ و سیب ها مخلوط کرده و تکه های مکعبی پنیر فتا را روی سالاد بریزید .

4 – سرکه بالزامیک را به همراه روغن زیتون ، نمک و فلفل ، نعنا خشک و خامه کامل مخلوط کنید تا یک دست شود . سس را کنار سالاد یا روی آن ریخته و سرو نمایید .

نکات :
1 – می توانید به جای سیب یا گلابی از نارنگی نیز استفاده کنید که طعمی دیگر به سالاد شما می دهد.
2 – می توانید از چند گوجه گیلاسی (چری) نیز در ترکیب استفاده کنید .

3 – اگر دوست داشته باشید مغز گردو یا دانه کاج هم در این سالاد بسیار خوشمزه می شود .
4 – به جای اسفناج از سبزی به نام راکت یا حتی برگ تربچه هم میتوانید استفاده کنید .

منبع : peymooneh.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز