خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه سالاد باقالا سالاد باقالا

طرز تهیه سالاد باقالا سالاد باقالا

سالاد باقالا, درست کردن سالاد باقالا, تهیه سالاد باقالا, نحوه پخت سالاد باقالا, طرز تهیه سالاد باقالا و ذرت, نحوه درست کردن سالاد باقالا, طرز تهیه سالاد باقالا و ذرت, آموزش آشپزی, سایت آشپزی, درست کردن سالاد باقالا و ذرت, طرز تهیه انواع سالاد, مواد لازم برای تهیه سالاد باقالا, طرز تهیه سالادهای مجلسی,طرز تهيه سالاد باقلا,سالاد باقالا,طرز تهیه انواع سالاد,طرز تهیه انواع سالاد های جدید,طرز تهيه انواع سالاد,طرز تهیه انواع سالاد ماکارونی,طرز تهیه انواع سالادها,طرز تهیه انواع سالاد رژیمی,طرز تهیه انواع سالاد کاهو,طرز تهیه انواع سالاد با کاهو,طرز تهیه انواع سالاد الویه

طرز تهیه سالاد باقالا سالاد باقالا

طرز تهیه سالاد باقالا :یک چاقوی تیز برداشته و ذرت ها را از چوب آن جدا کنید. بعد در یک قابلمه روغن زیتون را گرم کرده و سیر و ذرت را روی حرارت متوسط برای ۵ دقیقه تفت بدهید. یادتان نرود که تمام مدت آن را هم بزنید.باقالا را داخل قابلمه ریخته و درب آن را بگذارید و اجازه بدهید برای ۴ تا ۵ دقیقه بپزد (گاهی هم بزنید). بعد از اینکه باقالا ها پختند ، قابلمه را از روی حرارت برداشته و فلفل، ریحان، نعناع و سرکه را به آن اضافه کنید.کمی از سالاد را بچشید تا اگر لازم است به آن نمک یا هر چاشنی دیگری که دوست دارید بزنید.

طرز تهیه سالاد باقالا

سالاد باقالا, درست کردن سالاد باقالا, تهیه سالاد باقالا, نحوه پخت سالاد باقالا, طرز تهیه سالاد باقالا و ذرت, نحوه درست کردن سالاد باقالا, طرز تهیه سالاد باقالا و ذرت, آموزش آشپزی, سایت آشپزی, درست کردن سالاد باقالا و ذرت, طرز تهیه انواع سالاد,

با درست کردن سالاد باقالا آشنا شوید

مواد لازم برای سالاد باقالا:

 ذرت (بلال)  ۴ عدد
 روغن زیتون  ۱ قاشق غذاخوری
 سیر (خرد شده) ۲ حبه
 باقالا ۱۰۰ گرم
فلفل چیلی قرمز (بدون دانه و خرد شده) ۱ عدد
ریحان خرد شده مقداری
نعناع خرد شده مقداری
سرکه ۱ تا ۲ قاشق چایخوری


طرز تهیه سالاد باقالا :
یک چاقوی تیز برداشته و ذرت ها را از چوب آن جدا کنید. بعد در یک قابلمه روغن زیتون را گرم کرده و سیر و ذرت را روی حرارت متوسط برای ۵ دقیقه تفت بدهید. یادتان نرود که تمام مدت آن را هم بزنید.

باقالا را داخل قابلمه ریخته و درب آن را بگذارید و اجازه بدهید برای ۴ تا ۵ دقیقه بپزد (گاهی هم بزنید). بعد از اینکه باقالا ها پختند ، قابلمه را از روی حرارت برداشته و فلفل، ریحان، نعناع و سرکه را به آن اضافه کنید.
کمی از سالاد را بچشید تا اگر لازم است به آن نمک یا هر چاشنی دیگری که دوست دارید بزنید.

 

منبع : novinzi.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز