خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه سالاد ایتالیایی با مرغ طرز تهیه سالادهای فرنگی

طرز تهیه سالاد ایتالیایی با مرغ طرز تهیه سالادهای فرنگی

آموزش آشپزی, طرز تهیه سالاد ایتالیایی, درست کردن سالاد ایتالیایی, طرز تهیه غذاهای ایتالیایی, پخت سالاد ایتالیایی با مرغ, طرز تهیه انواع سالاد, مواد لازم برای سالاد ایتالیایی با مرغ, سایت آشپزی, درست کردن سالاد ایتالیایی با مرغ, طرز تهیه سالادهای فرنگی,سالاد ایتالیایی با مرغ,سالاد ایتالیایی با مرغ,طرز تهیه سالاد ایتالیایی,روش تهیه سالاد ایتالیایی,طرز تهیه سالاد سزار ایتالیایی,طرز تهیه انواع سالاد ایتالیایی,طرز تهیه سس سالاد ایتالیایی,طرز تهیه سالاد ماکارونی ایتالیایی,طرز تهیه سالاد های ایتالیایی,طرز تهیه ی سالاد ایتالیایی,طرز تهيه انواع سالاد ايتاليايي,طرز تهيه سس سالاد ايتاليايي,طرز تهیه انواع سالاد های جدید,طرز تهیه انواع سالاد ماکارونی,طرز تهیه انواع سالادها,طرز تهیه انواع سالاد رژیمی,طرز تهیه انواع سالاد کاهو,طرز تهیه انواع سالاد با کاهو,طرز تهیه انواع سالاد الویه

طرز تهیه سالاد ایتالیایی با مرغ طرز تهیه سالادهای فرنگی

طرز تهیه سالاد ایتالیایی با مرغ :یک ماهیتابه برداشته و کمی روغن داخل آن گرم کنید. تکه های مرغ را داخل آن ریخته و برای دو تا سه دقیقه تفت بدهید تا زمانی که ترد شوند. بعد از سرخ شدن، آن ها را کنار بگذارید تا خنک شوند.حالا مواد لازم سس را با هم ترکیب کرده و چاشنی بزنید.پنیر موتزارلا، گوجه و کنگر فرنگی را داخل بشقاب سرو چیده و تکه های مرغ و بعد ریحان را روی آن پخش کنید. در آخر سس را اضافه کرده و با نان ترد سرو کنید.

طرز تهیه سالاد ایتالیایی با مرغ

 آموزش آشپزی, طرز تهیه سالاد ایتالیایی, درست کردن سالاد ایتالیایی, طرز تهیه غذاهای ایتالیایی, پخت سالاد ایتالیایی با مرغ, طرز تهیه انواع سالاد, مواد لازم برای سالاد ایتالیایی با مرغ, سایت آشپزی, درست کردن سالاد ایتالیایی با مرغ, طرز تهیه سالادهای فرنگی,سالاد ایتالیایی با مرغ,

در آخر سس را روی سالاد ایتالیایی با مرغ اضافه کرده و با نان ترد سرو کنید

 

مواد لازم برای سالاد ایتالیایی با مرغ :

 مرغ  ۶ تکه (۳۰۰ گرم)
 پنیر موتزارلا مقداری
 گوجه فرنگی (به تکه های بزرگ خرد شود) ۶ تا ۸ عدد
کنگر فرنگی (در روغن) ۲۸۵ گرم
برگ ریحان مقداری
نان ترد برای سرو


مواد لازم سس سالاد ایتالیایی با مرغ :

  پیاز کوچک خرد شده یک عدد
روغن زیتون  ۳ تا ۴ قاشق غذاخوری
سرکه  ۲ تا ۳ قاشق غذاخوری

 

طرز تهیه سالاد ایتالیایی با مرغ :
یک ماهیتابه برداشته و کمی روغن داخل آن گرم کنید. تکه های مرغ را داخل آن ریخته و برای دو تا سه دقیقه تفت بدهید تا زمانی که ترد شوند. بعد از سرخ شدن، آن ها را کنار بگذارید تا خنک شوند.

حالا مواد لازم سس را با هم ترکیب کرده و چاشنی بزنید.

پنیر موتزارلا، گوجه و کنگر فرنگی را داخل بشقاب سرو چیده و تکه های مرغ و بعد ریحان را روی آن پخش کنید. در آخر سس را اضافه کرده و با نان ترد سرو کنید.

 

منبع : novinzi.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز