خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه دسر خوشمزه هندوانه طرز تهیه دسرهای تابستانی

طرز تهیه دسر خوشمزه هندوانه طرز تهیه دسرهای تابستانی

آموزش آشپزی, طرز تهیه دسر با هندوانه, سایت آشپزی, مواد لازم برای دسر هندوانه,دسر هندوانه, نحوه درست کردن دسر هندوانه, طرز تهیه دسر هندوانه, طرز تهیه دسر برای تابستان, طرز تهیه دسرهای تابستانی,دسر هندوانه,دسر هندوانه ای,دسر هندوانه با بستنی,دسر هندوانه شب یلدا,دسر هندوانه مخصوص شب یلدا,دسر هندوانه برای شب یلدا,دسر هندوانه دارچینی,دسر هندوانه با نشاسته,دسر هندوانه ای شب یلدا,دسر هندوانه یلدا,طرز تهیه دسر هندوانه,طرز تهیه دسر هندوانه ای,طرز تهيه دسر هندوانه,طرز تهیه دسر هندوانه شب یلدا,طرز تهیه دسر هندوانه برای شب یلدا,طرز تهیه دسر با هندوانه,طرز تهیه دسر به شکل هندوانه,روش تهیه دسر هندوانه,طرز تهیه ی دسر هندوانه,طرز تهیه دسر با آب هندوانه,طرز تهیه نوشیدنی با هندوانه,طرز تهیه نوشیدنی خنک با هندوانه,طرز تهیه انواع نوشیدنی با هندوانه,طرز تهیه نوشیدنی خوشمزه با هندوانه

طرز تهیه دسر خوشمزه هندوانه طرز تهیه دسرهای تابستانی

رنگ غذایی در صورتی که بخواهید رنگ دسر پر رنگتر باشد .طرز تهیه :پودر ژلاتین را با کمی آب سرد نصف لیوان خیس کنید … بعد از ۱۰ دقیقه روی بخار آب بگذارید تا به روش بن ماری کم کم گرم شده و کاملا حل شود .ژلاتین که حل شد در صورتی که میخواهید از رنگ خوراکی اضافه کنید به ژلاتین حل شده اضافه کرده و خوب بهم بزنید تا یکنواخت رنگ در آب ژلاتین حل شود .در مخلوط کن آب هندوانه و خامه و بستنی و شکر را ریخته و خوب هم بزنید تا یک دست شود . سپس ژلاتین آب شده را به مواد بالا اضافه کنید و دوباره خوب مخلوط کنید . قبل از ریختن مایع در قالب حتما طعم دسر را بچشید اگر به نظرتان کم شیرین آمد به آن مقداری دیگر شکر اضافه کنید و دوباره مخلوط کنید.سپس دسر آماده شده را در قالب مورد نظر ریخته و در یخچال بگذارید حداقل ۴ تا ۵ ساعت بماند تا خود را بگیرد.

طرز تهیه دسر خوشمزه هندوانه

 آموزش آشپزی, طرز تهیه دسر با هندوانه, سایت آشپزی, مواد لازم برای دسر هندوانه,دسر هندوانه, نحوه درست کردن دسر هندوانه, طرز تهیه دسر هندوانه, طرز تهیه دسر برای تابستان, طرز تهیه دسرهای تابستانی,دسر هندوانه,دسر هندوانه ای,

مواد لازم :

 آب هندوانه  ۳ لیوان
 خامه پاستوریزه  ۱ پاکت یا یک لیوان
 بستنی ساده وانیلی  ۱ لیوان
 پودر ژلاتین  ۴ ق.غ
 شکر  ۱ لیوان پر

رنگ غذایی در صورتی که بخواهید رنگ دسر پر رنگتر باشد .

طرز تهیه :
پودر ژلاتین را با کمی آب سرد نصف لیوان خیس کنید … بعد از ۱۰ دقیقه روی بخار آب بگذارید تا به روش بن ماری کم کم گرم شده و کاملا حل شود .
ژلاتین که حل شد در صورتی که میخواهید از رنگ خوراکی اضافه کنید به ژلاتین حل شده اضافه کرده و خوب بهم بزنید تا یکنواخت رنگ در آب ژلاتین حل شود .
در مخلوط کن آب هندوانه و خامه و بستنی و شکر را ریخته و خوب هم بزنید تا یک دست شود . سپس ژلاتین آب شده را به مواد بالا اضافه کنید و دوباره خوب مخلوط کنید . قبل از ریختن مایع در قالب حتما طعم دسر را بچشید اگر به نظرتان کم شیرین آمد به آن مقداری دیگر شکر اضافه کنید و دوباره مخلوط کنید.سپس دسر آماده شده را در قالب مورد نظر ریخته و در یخچال بگذارید حداقل ۴ تا ۵ ساعت بماند تا خود را بگیرد.

منبع : ashpazonline.com

ashpazonline.com
ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز