خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه خوراک کدو به روش دیگر خوراک کدو

طرز تهیه خوراک کدو به روش دیگر خوراک کدو

آموزش آشپزی, نحوه پخت خوراک کدو,خوراک کدو, مواد لازم برای خوراک کدو, طرز پخت خوراک کدو, پخت خوراک کدو, طرز تهیه انواع خوراک, طرز تهیه خوراک کدو, سایت آشپزی,خوراک کدو,خوراک کدو سبز,خوراک کدو و قارچ,خوراک کدو بادمجان,خوراک کدو حلوایی,خوراک کدو و بادمجان,خوراک کدو تنبل,خوراک کدو با گوشت چرخ کرده,خوراک کدو با مرغ,خوراک کدو خورشتی,پخت خوراک کدو,طرز پخت خوراک کدو,دستور پخت خوراک کدو,طرز پخت خوراک کدو حلوایی,طرز پخت خوراک کدو تنبل,روش پخت خوراک کدو,نحوه پخت خوراک کدو,دستور پخت خوراک کدو و بادمجان,پخت خوراک با کدو,طریقه پختن خوراک کدو,طرز تهیه خوراک کدو سبز,طرز تهیه خوراک کدو حلوایی,طرز تهیه خوراک کدو بادمجان,طرز تهیه خوراک کدو تنبل,طرز تهیه خوراک کدو و بادمجان,طرز تهیه خوراک کدو(یتیمچه),طرز تهیه خوراک کدو در فر,طرز تهیه خوراک کدو با مرغ,طرز تهیه خوراک کدو با قارچ,طرز تهیه انواع خوراک,طرز تهیه انواع خوراک مرغ,طرز تهیه انواع خوراکها,طرز تهیه انواع خوراک بادمجان,طرز تهیه انواع خوراک با مرغ,طرز تهیه انواع خوراک با گوشت چرخ کرده,طرز تهیه انواع خوراک میگو,طرز تهیه انواع خوراک سبزیجات,طرز تهیه انواع خوراک بوقلمون,طرز تهیه انواع خوراک با قارچ

طرز تهیه خوراک کدو به روش دیگر خوراک کدو

طرز تهیه خوراک کدو :یک قابلمه برداشته و روی حرارت متوسط بگذارید؛ گوشت گاو را داخل آن ریخته و تفت بدهید تا زمانی که ترد شود و دیگر رنگ آن صورتی نباشد (حدود ۵ دقیقه). حالا تکه های فلفل، سیر و پیاز را به آن اضافه کرده و تفت بدهید تا زمانی که گوشت قهوه ای رنگ شده و پیازها نرم و طلایی رنگ شوند. فلفل دلمه سبز و قرمز را هم اضافه کرده و برای ۵ دقیقه دیگر تفت بدهید.در حالی که گوشت دارد می پزد، لوبیا قرمز، لوبیا سیاه، لوبیا سفید، رب گوجه، سس گوجه همراه با سیر و پیاز، تکه های گوجه، گوجه های سوخاری و پوره کدو را در یک آرام پز بزرگ بریزید. با ادویه کدو، پودر چیلی، زیره و نمک به آن چاشنی بزنید. در آخر مخلوط گوشت را به آن اضافه کنید.حالا حرارت را کم کرده و یک تا دو ساعت صبر کنید.

طرز تهیه خوراک کدو به روش دیگر

 آموزش آشپزی, نحوه پخت خوراک کدو,خوراک کدو, مواد لازم برای خوراک کدو, طرز پخت خوراک کدو, پخت خوراک کدو, طرز تهیه انواع خوراک, طرز تهیه خوراک کدو, سایت آشپزی,خوراک کدو,خوراک کدو سبز,

این بار خوراک کدو را با پوره کدوی کنسرو شده درست کنید

 

مواد لازم خوراک کدو :

گوشت گاو  ۴۵۰ گرم
 تکه های فلفل قرمز  نصف قاشق چایخوری
 سیر له شده ۱ قاشق چایخوری
پیاز خرد شده نصف یک عدد
فلفل دلمه سبز خرد شده ۱ عدد
فلفل دلمه قرمز خرد شده ۱ عدد
لوبیا قرمز پخته و آبکشی شده ۴۲۰ گرم
لوبیا سیاه پخته و آبکشی شده ۴۲۰ گرم
لوبیا سفید پخته و آبکشی شده ۴۲۰ گرم
رب گوجه ۲۲۰ گرم
سس گوجه به همراه سیر و پیاز ۱۲۰ گرم
تکه های گوجه فرنگی ۴۱۰ گرم
گوجه سوخاری شده ۴۱۰ گرم
پوره کدوی کنسرو شده ۴۲۵ گرم
ادویه کدو ۲ قاشق چایخوری
پودر چیلی ۲ قاشق چایخوری
زیره ۱ قاشق چایخوری
نمک ۱ قاشق چایخوری

طرز تهیه خوراک کدو :
یک قابلمه برداشته و روی حرارت متوسط بگذارید؛ گوشت گاو را داخل آن ریخته و تفت بدهید تا زمانی که ترد شود و دیگر رنگ آن صورتی نباشد (حدود ۵ دقیقه). حالا تکه های فلفل، سیر و پیاز را به آن اضافه کرده و تفت بدهید تا زمانی که گوشت قهوه ای رنگ شده و پیازها نرم و طلایی رنگ شوند. فلفل دلمه سبز و قرمز را هم اضافه کرده و برای ۵ دقیقه دیگر تفت بدهید.

در حالی که گوشت دارد می پزد، لوبیا قرمز، لوبیا سیاه، لوبیا سفید، رب گوجه، سس گوجه همراه با سیر و پیاز، تکه های گوجه، گوجه های سوخاری و پوره کدو را در یک آرام پز بزرگ بریزید. با ادویه کدو، پودر چیلی، زیره و نمک به آن چاشنی بزنید. در آخر مخلوط گوشت را به آن اضافه کنید.

حالا حرارت را کم کرده و یک تا دو ساعت صبر کنید.

 

منبع : novinzi.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز