خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه بورانی سه رنگ تزیین ماست و بورانی

طرز تهیه بورانی سه رنگ تزیین ماست و بورانی

طرز تهیه بورانی کدو, طرز تهیه انواع بورانی, بورانی سه رنگ, آموزش آشپزی, مواد لازم برای تهیه بورانی, مواد لازم بر ای بورانی سه رنگ, تزیین ماست و بورانی, سایت آشپزی, درست کردن بورانی سه رنگ,طرز پخت بورانی سه رنگ,طرز تهیه بورانی سه رنگ,طرز تهیه انواع بورانی,طرز تهیه انواع بورانی با ماست,طرز تهیه انواع بورانی ماست,طرز تهیه انواع بورانی اسفناج,طرز تهیه ی انواع بورانی,طرز پخت انواع بورانی,طرز تهیه انواع بورانی ها,طرز تهیه بورانی کدو,طرز تهیه بورانی کدو افغانی,طرز تهیه بورانی کدو حلوایی,طرز تهیه بورانی کدو سبز,طرز تهیه بورانی کدو تنبل,طرز تهیه بورانی کدو سبز با ماست,طرز تهيه بوراني كدو,طرز پخت بورانی کدو,طرز پخت بورانی کدو حلوایی,طرز تهیه ی بورانی کدو

طرز تهیه بورانی سه رنگ تزیین ماست و بورانی

مواد لازم :ـ ماست چکیدهـ کدو حلواییـ کلم بروکلیـ لبوطرز تهیه :کدو حلوایی و کلم بروکلی را جداگانه  در ماهی تابه رژیمی پخته  یا بخار پز کنید . لبو را هم پوست کنده و با برشهای عرضی  به قطعات کوچکتر تقسیم کرده تا زودتر پخته شود .بعد از پختن  هر سه را جداگانه و بدون آب با گوشت کوب برقی پوره کنید و  با ماست چکیده مخلوط کنید و در دیس به شکل دلخواه تزئین کنید .در این تزئین در کنار هم گذاشتن سه رنگ بورانی به شکل یک مربع و دو متوازی الاضلاع یک مکعب درست کنید و کاملا شکل سه بعدی به خود بگیرد . در این تصویر قسمت وسط کاملا برجسته و اگر دقت کرده باشید سایه در سمت چپ تا حدودی برجستگی را نشان میدهد . برای نقطه های روی تزئین از بورانی و لبو وکدو حلوای و پنیر استفاده کردم .

طرز تهیه بورانی سه رنگ

 طرز تهیه بورانی کدو, طرز تهیه انواع بورانی, بورانی سه رنگ, آموزش آشپزی, مواد لازم برای تهیه بورانی, مواد لازم بر ای بورانی سه رنگ, تزیین ماست و بورانی, سایت آشپزی, درست کردن بورانی سه رنگ,طرز پخت بورانی سه رنگ,طرز تهیه بورانی سه رنگ,

مواد لازم :
ـ ماست چکیده
ـ کدو حلوایی
ـ کلم بروکلی
ـ لبو

طرز تهیه :
کدو حلوایی و کلم بروکلی را جداگانه  در ماهی تابه رژیمی پخته  یا بخار پز کنید . لبو را هم پوست کنده و با برشهای عرضی  به قطعات کوچکتر تقسیم کرده تا زودتر پخته شود .

بعد از پختن  هر سه را جداگانه و بدون آب با گوشت کوب برقی پوره کنید و  با ماست چکیده مخلوط کنید و در دیس به شکل دلخواه تزئین کنید .

در این تزئین در کنار هم گذاشتن سه رنگ بورانی به شکل یک مربع و دو متوازی الاضلاع یک مکعب درست کنید و کاملا شکل سه بعدی به خود بگیرد . در این تصویر قسمت وسط کاملا برجسته و اگر دقت کرده باشید سایه در سمت چپ تا حدودی برجستگی را نشان میدهد . برای نقطه های روی تزئین از بورانی و لبو وکدو حلوای و پنیر استفاده کردم .

 

منبع : ashpazierangin.blogfa.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز