خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه بستنی نارگیلی و انبه بستنی نارگیلی و انبه

طرز تهیه بستنی نارگیلی و انبه بستنی نارگیلی و انبه

آموزش آشپزی,بستنی نارگیلی و انبه, بستنی نارگیلی و انبه خانگی, سایت آشپزی, نحوه درست کردن بستنی نارگیلی و انبه, بستنی نارگیلی و انبه در خانه, طرز تهیه بستنی میوه ای خانگی, طرز تهیه بستنی نارگیلی و انبه, طرز درست کردن بستنی نارگیلی و انبه, مواد لازم برای بستنی نارگیلی و انبه,

طرز تهیه بستنی نارگیلی و انبه بستنی نارگیلی و انبه

طرز تهیه بستنی نارگیلی و انبه :نصفی از تکه های انبه، نصفی از آب لیمو و نصف خلال ها را در یک کاسه گذاشته، روی آن را بپوشانید و تا زمان سرو داخل یخچال بگذارید تا خنک شود. باقی مانده انبه ها را هم برای ۳ تا ۴ ساعت داخل فریزر بگذارید تا یخ بزند.انبه های یخ زده را از فریزر درآورده و به همراه باقی مانده آبلیمو و خلال پوست لیمو داخل مخلوط کن بریزید تا یکدست شود. بعد این مخلوط انبه را در یک ظرف ریخته و بگذارید داخل فریزر تا زمانی که به آن نیاز داشته باشیم.درست قبل از سرو، تکه های خنک شده انبه را که در مرحله اول داخل یخچال گذاشتیم در لیوان های مخصوص سرو بستنی بگذارید، بعد بستنی نارگیلی و مخلوط منجمد شده انبه را از فریزر در آورده و آن ها را بین لیوان های سرو تقسیم کنید. با استفاده از برگ نعناع و تکه های لیمو بستنی را تزیین کرده و فورا سرو کنید.

طرز تهیه بستنی نارگیلی و انبه

 آموزش آشپزی,بستنی نارگیلی و انبه, بستنی نارگیلی و انبه خانگی, سایت آشپزی, نحوه درست کردن بستنی نارگیلی و انبه, بستنی نارگیلی و انبه در خانه, طرز تهیه بستنی میوه ای خانگی, طرز تهیه بستنی نارگیلی و انبه, طرز درست کردن بستنی نارگیلی و انبه, مواد لازم برای بستنی نارگیلی و انبه,,

نحوه درست کردن بستنی نارگیلی و انبه

مواد لازم برای بستنی نارگیلی و انبه:

 انبه رسیده (پوست کنده، بدون هسته و خرد شده)  ۳ عدد
آب لیموترش  مقداری
 خلال پوست لیموترش مقداری
 لیمو ترش برای تزیین  ۶ تکه
عسل ۲ قاشق غذاخوری
بستنی نارگیلی ۵۰۰ میلی گرم
برگ نعناع مقداری

طرز تهیه بستنی نارگیلی و انبه :
نصفی از تکه های انبه، نصفی از آب لیمو و نصف خلال ها را در یک کاسه گذاشته، روی آن را بپوشانید و تا زمان سرو داخل یخچال بگذارید تا خنک شود. باقی مانده انبه ها را هم برای ۳ تا ۴ ساعت داخل فریزر بگذارید تا یخ بزند.

انبه های یخ زده را از فریزر درآورده و به همراه باقی مانده آبلیمو و خلال پوست لیمو داخل مخلوط کن بریزید تا یکدست شود. بعد این مخلوط انبه را در یک ظرف ریخته و بگذارید داخل فریزر تا زمانی که به آن نیاز داشته باشیم.

درست قبل از سرو، تکه های خنک شده انبه را که در مرحله اول داخل یخچال گذاشتیم در لیوان های مخصوص سرو بستنی بگذارید، بعد بستنی نارگیلی و مخلوط منجمد شده انبه را از فریزر در آورده و آن ها را بین لیوان های سرو تقسیم کنید. با استفاده از برگ نعناع و تکه های لیمو بستنی را تزیین کرده و فورا سرو کنید.

 

منبع : novinzi.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز