خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه باربیكيوی مرغ و فلفل دلمه ای رژیمی میان وعده های رژیمی

طرز تهیه باربیكيوی مرغ و فلفل دلمه ای رژیمی میان وعده های رژیمی

مواد لازم برای باربیكيوی مرغ و فلفل دلمه ای, طرز تهیه باربیكيوی مرغ, نحوه پخت باربیكيوی مرغ,باربیكيوی مرغ و فلفل دلمه ای, آموزش غذاهای رژیمی, میان وعده های رژیمی, نحوه پخت باربیكيوی مرغ, طرز تهیه عصرانه رژیمی, عصرانه ای برای آب کردن شکم, غذایی مناسب آب شدن شکم,

طرز تهیه باربیكيوی مرغ و فلفل دلمه ای رژیمی میان وعده های رژیمی

اگر شكم داريداين عصرانه می تواند برای آب كردن شكم به شما كمک كند. نان سبوس‌دار وقتي در كنار قسمت‌های كم‌چرب مرغ قرار می گيرد، می تواند ميان وعده خوب و سالمی بسازد.طرز تهیه:ابتدا مرغ پخته و آن را خلالي ببريد. يک یا دو هويج و فلفل دلمه‌ای را نازک خلالي كنيد. یک پیاز را در تابه‌ كمی تفت داده و سپس هویج و فلفل دلمه ای را به آن اضافه کنید کمی که تفت دادید مرغ را به آنها اضافه كنيد و تفت دهيد. به مواد سس باربیكيو اضافه كنيد. تابه را از روي حرارت ‌برداريد تا كمي خنک شود. اين مواد را لای نان ساندويچی سبوس دار بريزيد.

طرز تهیه باربیكيوی مرغ و فلفل دلمه ای رژیمی

 مواد لازم برای باربیكيوی مرغ و فلفل دلمه ای, طرز تهیه باربیكيوی مرغ, نحوه پخت باربیكيوی مرغ,باربیكيوی مرغ و فلفل دلمه ای, آموزش غذاهای رژیمی, میان وعده های رژیمی, نحوه پخت باربیكيوی مرغ, طرز تهیه عصرانه رژیمی, عصرانه ای برای آب کردن شکم, غذایی مناسب آب شدن شکم,,

باربیكيوی مرغ و فلفل دلمه ای برای آب کردن شکم مناسب است

اگر شكم داريد
اين عصرانه می تواند برای آب كردن شكم به شما كمک كند. نان سبوس‌دار وقتي در كنار قسمت‌های كم‌چرب مرغ قرار می گيرد، می تواند ميان وعده خوب و سالمی بسازد.

طرز تهیه:
ابتدا مرغ پخته و آن را خلالي ببريد. يک یا دو هويج و فلفل دلمه‌ای را نازک خلالي كنيد. یک پیاز را در تابه‌ كمی تفت داده و سپس هویج و فلفل دلمه ای را به آن اضافه کنید کمی که تفت دادید مرغ را به آنها اضافه كنيد و تفت دهيد. به مواد سس باربیكيو اضافه كنيد. تابه را از روي حرارت ‌برداريد تا كمي خنک شود. اين مواد را لای نان ساندويچی سبوس دار بريزيد.

 

منبع : مجله سیب سبز / bartarinha.ir

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز