خانه » گلچین آشپزی » طرز تهیه استیک ماهی تن مزه دار شده درست کردن استیک ماهی تن

طرز تهیه استیک ماهی تن مزه دار شده درست کردن استیک ماهی تن

درست کردن استیک ماهی تن, طبخ آبزیان, آموزش آشپزی, استیک ماهی تن, طرز تهیه استیک ماهی تن, نحوه طبخ ماهی تن, نحوه پخت استیک ماهی تن, سایت آشپزی, مواد لازم برای استیک ماهی تن,استیک ماهی تن مزه دار شده,استیک ماهی تن,نحوه طبخ ماهی تن,روش طبخ ماهی تن,نحوه پخت ماهی تن,طرز طبخ ماهی تن,طریقه طبخ ماهی تن,نحوه پختن ماهی تن,نحوه پخت ماهی تون,نحوه ی پخت ماهی تن,نحوه پخت ماهی تنوری,روش طبخ ماهی تون

طرز تهیه استیک ماهی تن مزه دار شده درست کردن استیک ماهی تن

در یک ظرف بزرگ، آب پرتقال، سس سویا، روغن زیتون، آب لیمو، جعفری، سیر، پونه، و فلفل را با هم مخلوط می کنید. گریل را از قبل برای حرارت های بالا گرم میکنیم.به آرامی روغن میریزیم. میگذاریم تا استیک ماهی تن برای 5 تا 6 دقیقه بپزد، پس از آن گوشت ماهی را در سسی که تهیه کردیم می خوابانید. 5 دقیقه اضافی طبخ را ادامه میدهید. مواد اضافه را دور ریخته و استیک ماهی تن را سرو میکنید.

طرز تهیه استیک ماهی تن مزه دار شده

 درست کردن استیک ماهی تن, طبخ آبزیان, آموزش آشپزی, استیک ماهی تن, طرز تهیه استیک ماهی تن, نحوه طبخ ماهی تن, نحوه پخت استیک ماهی تن, سایت آشپزی, مواد لازم برای استیک ماهی تن,استیک ماهی تن مزه دار شده,استیک ماهی تن,

طرز تهیه استیک ماهی تن

استیک ماهی تن مزه دار شده غذایی متفاوت و کاملا خوشمزه که پیشنهاد میکنم حتما درستش کنید .

آماده سازی : 10 دقیقه  
پخت : 15 دقیقه 

مواد لازم جهت تهیه استیک ماهی تن مزه دار شده برای 4 نفر :

آب پرتقال 1/4 فنجان
 سس سویا  1/4 فنجان
 روغن زیتون 2 قاشق غذا خوری
 آب لیموترش  1 قاشق غذا خوری
جعفری خرد شده 2 قاشق غذا خوری
سیر خرد شده 1 عدد
پونه خرد شده 1/2 قاشق چای خوری
فلفل سیاه 1/2 قاشق چای خوری
استیک ماهی تن 150 گرم

طرز تهیه استیک ماهی تن مزه دار شده :
ابتدا استیک ماهی تن را در آب نمک که سرکه سفید و ادویه به آن زده با هم مخلوط میکنید و گوشت ماهی را در آن می خوابانید و روی آنرا می پوشانید به مدت حداقل 30 دقیقه در یخچال قرار میدهید.

 

در یک ظرف بزرگ، آب پرتقال، سس سویا، روغن زیتون، آب لیمو، جعفری، سیر، پونه، و فلفل را با هم مخلوط می کنید. گریل را از قبل برای حرارت های بالا گرم میکنیم.

به آرامی روغن میریزیم. میگذاریم تا استیک ماهی تن برای 5 تا 6 دقیقه بپزد، پس از آن گوشت ماهی را در سسی که تهیه کردیم می خوابانید. 5 دقیقه اضافی طبخ را ادامه میدهید. مواد اضافه را دور ریخته و استیک ماهی تن را سرو میکنید.

 

منبع : beryooni.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز