خانه » گلچین آشپزی » سوپ گل کلم و شاه بلوط سوپ گل کلم و شاه بلوط

سوپ گل کلم و شاه بلوط سوپ گل کلم و شاه بلوط

سوپ گل کلم و شاه بلوط, طرز تهیه انواع سوپ, درست کردن سوپ گل کلم و شاه بلوط, پخت سوپ گل کلم, مواد لازم برای سوپ گل کلم و شاه بلوط, طرز تهیه سوپ گل کلم, سایت آشپزی, آموزش آشپزی, طرز تهیه سوپ کلم,طرز تهیه سوپ گل کلم,طرز تهیه سوپ گل کلم با شیر,طرز تهيه سوپ گل كلم,طرز تهیه ی سوپ گل کلم,طرز تهیه سوپ با گل کلم,طرز پخت سوپ گل کلم,طرز تهیه سوپ کلم,طرز تهیه سوپ کلم بروکلی با شیر,طرز تهیه سوپ کلم رژیمی,طرز تهیه سوپ کلم برگ,طرز تهیه سوپ کلم لاغری,طرز تهیه سوپ کلم برای لاغری,طرز تهیه سوپ کلم سفید,طرز تهیه سوپ کلم قمری,طرز تهیه سوپ کلم بروکلی و سیب زمینی,طرز تهیه انواع سوپ,طرز تهیه انواع سوپ خوشمزه,طرز تهيه انواع سوپ,طرز تهیه انواع سوپ جو,طرز تهیه انواع سوپها,طرز تهیه انواع سوپ سبزیجات,طرز تهیه انواع سوپ جو قرمز,طرز تهيه انواع سوپها,طرز تهیه انواع سوپ قارچ,طرز تهیه انواع سوپ برای افطار

سوپ گل کلم و شاه بلوط سوپ گل کلم و شاه بلوط

طرز تهیه سوپ گل کلم و شاه بلوط :روغن زیتون را داخل یک قابلمه بزرگ گرم کرده و پیاز را برای ۸ تا ۱۰ دقیقه تفت بدهید تا نرم شوند. گل کلم، شیر و عصاره سبزیجات را اضافه کرده و حرارت را بالا ببرید تا جوش بیاید. بعد از جوش آمدن حرارت را ملایم کرده و بگذارید ۱۰ تا ۱۲ دقیقه بپزد تا گل کلم ها نرم شوند.حالا خامه را اضافه کرده و به سوپ چاشنی بزنید و بگذارید دوباره جوش بیاید. بعد از اینکه جوش آمد قابلمه را از روی حرارت برداشته و شاه بلوط ها را اضافه کنید. بعد با استفاده از یک گوشت کوب برقی سوپ را به مخلوطی یکدست تبدیل کنید.سوپ را بچشید تا اگر لازم است چاشنی بیشتری به آن بزنید. در آخر پارمیسان، فلفل سیاه و روغن زیتون را روی سوپ ریخته و سرو کنید.

سوپ گل کلم و شاه بلوط

سوپ گل کلم و شاه بلوط, طرز تهیه انواع سوپ, درست کردن سوپ گل کلم و شاه بلوط, پخت سوپ گل کلم, مواد لازم برای سوپ گل کلم و شاه بلوط, طرز تهیه سوپ گل کلم, سایت آشپزی, آموزش آشپزی, طرز تهیه سوپ کلم,طرز تهیه سوپ گل کلم,طرز تهیه سوپ گل کلم با شیر,

طرز تهیه سوپ گل کلم و شاه بلوط ، سوپ مناسب فصل پاییز

مواد لازم برای سوپ گل کلم و شاه بلوط :

روغن زیتون  نصف قاشق غذاخوری (به اضافه ی یک مقدار کم برای سرو)
 پیاز بزرگ خرد شده  ۱ عدد
 گل کلم خرد شده  ۱ عدد (حدود ۶۰۰ گرم)
شیر  ۲۵۰ میلی گرم
عصاره سبزیجات ۸۵۰ میلی گرم
خامه پر چرب ۱۵۰ میلی گرم
شاه بلوط خرد شده ۲۰۰ گرم
پنیر پارمیسان رنده شده (برای سرو) ۲۵ گرم


طرز تهیه سوپ گل کلم و شاه بلوط :
روغن زیتون را داخل یک قابلمه بزرگ گرم کرده و پیاز را برای ۸ تا ۱۰ دقیقه تفت بدهید تا نرم شوند. گل کلم، شیر و عصاره سبزیجات را اضافه کرده و حرارت را بالا ببرید تا جوش بیاید. بعد از جوش آمدن حرارت را ملایم کرده و بگذارید ۱۰ تا ۱۲ دقیقه بپزد تا گل کلم ها نرم شوند.

حالا خامه را اضافه کرده و به سوپ چاشنی بزنید و بگذارید دوباره جوش بیاید. بعد از اینکه جوش آمد قابلمه را از روی حرارت برداشته و شاه بلوط ها را اضافه کنید. بعد با استفاده از یک گوشت کوب برقی سوپ را به مخلوطی یکدست تبدیل کنید.

سوپ را بچشید تا اگر لازم است چاشنی بیشتری به آن بزنید. در آخر پارمیسان، فلفل سیاه و روغن زیتون را روی سوپ ریخته و سرو کنید.

 

منبع : novinzi.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز