خانه » گلچین آشپزی » سالاد جگر مرغ گرم با نان ماست و خردل طرز تهیه انواع سالاد

سالاد جگر مرغ گرم با نان ماست و خردل طرز تهیه انواع سالاد

طرز تهیه سالاد جگر مرغ, طرز تهیه سالاد جگر مرغ, طرز تهیه انواع سالاد, سایت آشپزی, تهیه پخت سالاد جگر مرغ گرم با نان ماست و خردل, طرز تهیه سالاد جگر, جدیدترین سایت آشپزی,طرز تهیه انواع سالاد,طرز تهیه انواع سالاد های جدید,طرز تهيه انواع سالاد,طرز تهیه انواع سالاد ماکارونی,طرز تهیه انواع سالادها,طرز تهیه انواع سالاد رژیمی,طرز تهیه انواع سالاد کاهو,طرز تهیه انواع سالاد با کاهو,طرز تهیه انواع سالاد الویه

سالاد جگر مرغ گرم با نان ماست و خردل طرز تهیه انواع سالاد

روش تهیه:1 – نان را ورقه کنید. دو طرف آن را کمی گریل کنید. پنیر چدار را در یک کاسه رنده کرده و با ماست، خردل، سس ورچستر و کمی سس فلفل مخلوط کرده و روی نان ها پخش کنید. نان ها را دوباره گریل کرده و در طبقه وسط فر برشته کنید.2 – پیاز، هویج و خیار را ورقه کنید. در یک کاسه بریزید و لیمو و روغن زیتون را روی آن داده و  نمک و فلفل بپاشید، جعفری خرد شده را روی آن بریزید.2 قاشق غذاخوری روغن در تابه داغ کرده و ژامبون‌های خرد شده و جگر مرغ را 8 دقیقه در آن سرخ کنید. نمک و فلفل پاشیده و سرکه را اضافه کنید. جگرها را آنقدر روی شعله ملایم بپزید تا سس غلیظ شود، سپس از روی شعله برداشته و ماست را داخل آن بریزید.3 – برگ های خرد شده کاهو و جوانه را با پیاز، خیار و هویج مخلوط کرده و سرکه بالزامیک را روی آن بریزید.4 – پنیر فتا را خرد کرده و روی سالاد بدهید. نان‌های برشته را با سالاد سرو کرده و سس جگر را کنار آن بگذارید.

سالاد جگر مرغ گرم با نان ماست و خردل

طرز تهیه سالاد جگر مرغ, طرز تهیه سالاد جگر مرغ, طرز تهیه انواع سالاد, سایت آشپزی, تهیه پخت سالاد جگر مرغ گرم با نان ماست و خردل, طرز تهیه سالاد جگر, جدیدترین سایت آشپزی,طرز تهیه انواع سالاد,طرز تهیه انواع سالاد های جدید,طرز تهيه انواع سالاد,طرز تهیه انواع سالاد ماکارونی,

مواد لازم نان ماست و خردل:

 نان حجمی  یک عدد
 پنیر چدار یا گودا  100 گرم
 ماست ساده 4 قاشق غذاخوری
 تخم خردل  2 قاشق غذاخوری
 سس ورچستر شایر (سس سنتی انگلیسی)  یک قاشق غذاخوری
 سس فلفل تند به میزان لازم
 سالاد پیاز قرمز کوچک یک عدد
 خیار متوسط یک عدد
 هویج یک عدد
لیموترش یک عدد
 روغن زیتون بکر 2 قاشق غذاخوری
 جعفری یک دسته کوچک
 کاهو 200 گرم
 جوانه  50 گرم
 سرکه بالزامیک به میزان لازم
پنیر فتا  10 گرم

 
مواد لازم سس جگر:

 ژامبون  2 ورقه
روغن زیتون به میزان لازم
جگر مرغ 400 گرم
سرکه قرمز 100 میلی لیتر
ماست 2 قاشق غذاخوری


روش تهیه:
1 – نان را ورقه کنید. دو طرف آن را کمی گریل کنید. پنیر چدار را در یک کاسه رنده کرده و با ماست، خردل، سس ورچستر و کمی سس فلفل مخلوط کرده و روی نان ها پخش کنید. نان ها را دوباره گریل کرده و در طبقه وسط فر برشته کنید.

2 – پیاز، هویج و خیار را ورقه کنید. در یک کاسه بریزید و لیمو و روغن زیتون را روی آن داده و  نمک و فلفل بپاشید، جعفری خرد شده را روی آن بریزید.

2 قاشق غذاخوری روغن در تابه داغ کرده و ژامبون‌های خرد شده و جگر مرغ را 8 دقیقه در آن سرخ کنید. نمک و فلفل پاشیده و سرکه را اضافه کنید. جگرها را آنقدر روی شعله ملایم بپزید تا سس غلیظ شود، سپس از روی شعله برداشته و ماست را داخل آن بریزید.

3 – برگ های خرد شده کاهو و جوانه را با پیاز، خیار و هویج مخلوط کرده و سرکه بالزامیک را روی آن بریزید.

4 – پنیر فتا را خرد کرده و روی سالاد بدهید. نان‌های برشته را با سالاد سرو کرده و سس جگر را کنار آن بگذارید.

منبع:bartarinha.ir

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز