خانه » گلچین آشپزی » دسر موز و کره بادام زمینی ( برای کودکان ) آشپزی کودکان

دسر موز و کره بادام زمینی ( برای کودکان ) آشپزی کودکان

دسر موز و کره بادام زمینی, دسر موز برای کودکان, طرز تهیه دسر موز و کره بادام زمینی, طرز تهیه دسری برای کودکان, دسری برای کودکان, آموزش آشپزی, دسر کره بادام زمینی برای کودکان, طرز تهیه دسری با کره بادام زمینی, آشپزی کودکان,دسر موز و کره بادام زمینی,دسری برای کودکان,دسر برای کودکان,دسر برای کودکان یک ساله,دسر برای کودکان زیر یک سال,دسرها برای کودکان,طرز تهیه دسر برای کودکان,طرز تهیه دسر ساده برای کودکان,طرز تهیه انواع دسر برای کودکان,طرز تهیه دسر خوشمزه برای کودکان,طرز تهیه دسر موز برای کودکان,طرز تهیه دسر کودکان

دسر موز و کره بادام زمینی ( برای کودکان ) آشپزی کودکان

طرز تهیه :كره بادام زميني را كاملا” بر روي يك ظرف نان بماليد و عسل را نيز بر روي سطح نان ماليده و بعد موز را بر روي لبه نان قرار داده و آنرا به همراه نان مانند رولت بپيچيد. حالا با استفاده از چاقو، رولت را بصورت ورقه هاي 5/1 سانتي متري برش بزنيد.

دسر موز و کره بادام زمینی ( برای کودکان )

دسر موز و کره بادام زمینی, دسر موز برای کودکان, طرز تهیه دسر موز و کره بادام زمینی, طرز تهیه دسری برای کودکان, دسری برای کودکان, آموزش آشپزی, دسر کره بادام زمینی برای کودکان, طرز تهیه دسری با کره بادام زمینی, آشپزی کودکان,دسر موز و کره بادام زمینی,دسری برای کودکان,

مواد لازم :

 نان لواش ترجيحا” سبوس دار 1 تكه 15 سانتيمتري
 كره بادام زميني  2 قاشق غذاخوري
 موز متوسط پوست كنده  1 عدد
 عسل  1 قاشق غذاخوري

طرز تهیه :
كره بادام زميني را كاملا” بر روي يك ظرف نان بماليد و عسل را نيز بر روي سطح نان ماليده و بعد موز را بر روي لبه نان قرار داده و آنرا به همراه نان مانند رولت بپيچيد. حالا با استفاده از چاقو، رولت را بصورت ورقه هاي 5/1 سانتي متري برش بزنيد.

 

توجه: در صورت حساسيت كودك به كره بادام زميني مي توانيد به جاي آن در این میان وعده از پنير خامه اي و دقيقا” مطابق دستور العمل بالا استفاده كرده و عمل نماييد.

 

منبع : groohashpazi.blogfa.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز