خانه » گلچین آشپزی » خوراک گوشت با سس پرتقال و برنج طرز تهیه خوراک گوشت

خوراک گوشت با سس پرتقال و برنج طرز تهیه خوراک گوشت

سایت آشپزی, خوراک گوشت با سس پرتقال, نحوه پخت خوراک گوشت, درست کردن خوراک گوشت با سس پرتقال, پخت خوراک گوشت, پخت خوراک گوشت, نحوه پخت خوراک گوشت,طرز تهیه خوراک گوشت, آموزش آشپزی, طرز تهیه خوراک گوشت با سس پرتقال,طرز تهیه خوراک گوشت,طرز تهیه خوراک گوشت و لوبیا سبز,طرز تهیه خوراک گوشت و قارچ,طرز تهیه خوراک گوشت و سیب زمینی,طرز تهیه خوراک گوشت خوک,طرز تهیه خوراک گوشت گردن,طرز تهيه خوراک گوشت,طرز تهیه خوراک گوشت گوسفندی,طرز تهیه خوراک گوشت قلقلی,طرز تهیه خوراک گوشت گوساله,طرز تهیه خوراک گوشت با سس پرتقال,دستور پخت خوراک گوشت چرخ کرده,طرز پخت خوراک گوشت قلقلی,روش پخت خوراك گوشت,دستور پخت خوراک با گوشت چرخ کرده,روش پخت خوراک گوشت,طریقه پخت خوراک گوشت,دستور پخت خوراک گوشت و قارچ,طرز پخت خوراک گوشت و قارچ

خوراک گوشت با سس پرتقال و برنج طرز تهیه خوراک گوشت

گوشت گاو (گوشت استیکی نازک ورقه شده و روی آن نمک و فلفل پاشیده شده)طرز تهیه:داخل یک کاسه متوسط، پوست پرتقال رنده شده، آب پرتقال، شکر قهوه ای، سرکه، سس سویا، سس فلفل، زنجبیل و آرد ذرت را با یکدیگر مخلوط کنید تا ترکیب شوند و کنار بگذارید.روغن را داخل یک قابلمه بزرگ بریزید و روی حرارت متوسط قرار دهید تا گرم شود. گوشت را در دو دسته بپزید تا اینکه مجبور نشوید آنها را هم بزنید. هر طرف هر دسته از گوشت ها را به مدت یک دقیقه تفت دهید و بعد به مدت 2 دقیقه دیگر به پختن ادامه دهید تا گوشت قهوه ای شود. گوشت های پخته را به کاسه انتقال دهید و روی آن را بپوشانید باقیمانده گوشت ها را به همین صورت بپزید و به کاسه انتقال دهید.سس پرتقال آماده شده را سریع هم بزنید و به یک قابلمه بزرگ انتقال دهید. سس را روی حرارت متوسط قرار دهید و به مدت 2 الی 3 دقیقه بپزید تا غلیظ شود.

خوراک گوشت با سس پرتقال و برنج

 سایت آشپزی, خوراک گوشت با سس پرتقال, نحوه پخت خوراک گوشت, درست کردن خوراک گوشت با سس پرتقال, پخت خوراک گوشت, پخت خوراک گوشت, نحوه پخت خوراک گوشت,طرز تهیه خوراک گوشت, آموزش آشپزی, طرز تهیه خوراک گوشت با سس پرتقال,طرز تهیه خوراک گوشت,

آماده سازی: 15 دقیقه
مدت انتظار: 15 دقیقه
مجموعاً: 30 دقیقه

مواد لازم : برای 4 نفر

 پوست پرتقال (رنده شده)  پوست یک پرتقال
آب پرتقال 1/2 فنجان
 شکر قهوه ای  50 گرم
 سرکه برنج  2 قاشق غذاخوری
سس سویا  2 قاشق غذاخوری
سس فلفل 2 قاشق چای خوری
زنجبیل (رنده شده) 2 قاشق چای خوری
آرد ذرت 2 قاشق چای خوری
روغن کانولا به مقدار لازم
گوشت گاو 680 گرم
برنج پخته برای 4 نفر
پیازچه (خرد شده برای تزئین) 3 تا 4 عدد

 

گوشت گاو (گوشت استیکی نازک ورقه شده و روی آن نمک و فلفل پاشیده شده)

طرز تهیه:
داخل یک کاسه متوسط، پوست پرتقال رنده شده، آب پرتقال، شکر قهوه ای، سرکه، سس سویا، سس فلفل، زنجبیل و آرد ذرت را با یکدیگر مخلوط کنید تا ترکیب شوند و کنار بگذارید.

روغن را داخل یک قابلمه بزرگ بریزید و روی حرارت متوسط قرار دهید تا گرم شود. گوشت را در دو دسته بپزید تا اینکه مجبور نشوید آنها را هم بزنید. هر طرف هر دسته از گوشت ها را به مدت یک دقیقه تفت دهید و بعد به مدت 2 دقیقه دیگر به پختن ادامه دهید تا گوشت قهوه ای شود. گوشت های پخته را به کاسه انتقال دهید و روی آن را بپوشانید باقیمانده گوشت ها را به همین صورت بپزید و به کاسه انتقال دهید.

سس پرتقال آماده شده را سریع هم بزنید و به یک قابلمه بزرگ انتقال دهید. سس را روی حرارت متوسط قرار دهید و به مدت 2 الی 3 دقیقه بپزید تا غلیظ شود.

گوشت ها و آب آنها را به قابلمه سس اضافه کنید و هم بزنید تا گوشت ها به سس آغشته شوند. گوشت ها را روی برنج های پخته قرار دهید و روی آن را با پیازچه تزئین و سرو کنید.

 

منبع : sooran.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز