خانه » گلچین آشپزی » خوراك لوبيا چيتي با قارچ طرز تهیه خوراک لوبیا با قارچ

خوراك لوبيا چيتي با قارچ طرز تهیه خوراک لوبیا با قارچ

سایت آشپزی, طرز تهیه خوراک لوبیا با قارچ, طرز تهیه خوراک لوبیا, پخت انواع خوراک,خوراک لوبیا چیتی, آموزش آشپزی, پخت خوراک لوبیا, خوراک لوبیا چیتی با قارچ,خوراک لوبیا چیتی,خوراک لوبیا چیتی با قارچ,خوراک لوبیا چیتی با سیب زمینی,خوراک لوبیا چیتی با گوشت,خوراک لوبیا چیتی و قارچ,خوراک لوبیا چیتی با گوشت چرخ کرده,خوراک لوبیا چیتی با مرغ,خوراک لوبیا چیتی با گوشت قلقلی,خوراک لوبیا چیتی رژیمی,خوراک لوبیا چیتی با سویا,خوراک لوبیا چیتی با قارچ و گوشت,خوراک لوبیا چیتی با قارچ مامی سایت,خوراک لوبیا قرمز با قارچ,کالری خوراک لوبیا چیتی با قارچ,طرز تهيه خوراك لوبيا چيتي با قارچ,طرز تهیه ی خوراک لوبیا چیتی با قارچ,خوراک لوبیا سفید با قارچ,طرزتهیه خوراک لوبیا چیتی با قارچ,طرز تهیه خوراک لوبیا,طرز تهیه خوراک لوبیا چیتی,طرز تهیه خوراک لوبیا قرمز,طرز تهیه خوراک لوبیا سبز,طرز تهیه خوراک لوبیا چیتی با قارچ,طرز تهیه خوراک لوبیا سبز با گوشت,طرز تهیه خوراک لوبیا سبز بدون گوشت,طرز تهیه خوراک لوبیا سفید,طرز تهیه خوراک لوبیا با قارچ,طرز تهیه خوراک لوبیا چشم بلبلی,طرز تهيه خوراك لوبيا با قارچ,طرز تهیه خوراک لوبیا با قارچ و گوشت,طرز پخت خوراک لوبیا با قارچ,روش پخت خوراک لوبیا با قارچ,طرز تهیه خوراک لوبیا سبز با قارچ,طرز پخت خوراک لوبیا چیتی با قارچ,پخت خوراک لوبیا سبز,پخت خوراک لوبیا قرمز,پخت خوراک لوبیا و قارچ,پختن خوراک لوبیا,پخت خوراك لوبيا,دستور پخت خوراک لوبیا,طرز پخت خوراک لوبیا سبز,پخت انواع خوراک,پخت انواع خوراک مرغ,پخت انواع خوراک ها,پخت انواع غذا,پخت انواع غذا با مرغ,پخت انواع غذا با اسفناج,پخت انواع غذا با بادمجان,پخت انواع غذا با کدو سبز,پخت انواع غذا با قارچ,پخت انواع غذا در فر

خوراك لوبيا چيتي با قارچ طرز تهیه خوراک لوبیا با قارچ

طرز تهیه  خوراك لوبيا چيتي با قارچ :از این غذا آسونتر، خودشه. فقط کافیه لوبیا چیتی رو چند ساعت توی آب خیس کنید و اگر تونستید یکی دو بار آبش رو عوض کنید. به این ترتیب سبک تر می شه و کسانی که ناراحتی معده دارند هم می تونند از این غذا بخورند. بعد از چند ساعت خیس خوردن، بگذارید بپزه. نیم پز که شد، بهش نمک اضافه کنید. (یادتون باشه هیچوقت از اول به حبوبات نمک نزنید. چون دیر می پزند. آخرش هم نریزید که دیگه نمک به خوردش نمی ره.) نمک رو که زدید، سیب زمینی رو نگینی خرد کنید و اضافه کنید. یک ربع مانده به آخر پخت، قارچ ها رو خرد کنید و توی خوراک بریزید. اگر دوست داشتید لعابش بیشتر باشه و خوراکتون غلیظ تر بشه، یک ملاقه از آب خوراک رو توی کاسه بریزید و کمی صبر کنید. بعد دوسه قاشق آرد توی این کاسه اضافه کنید و کمی هم رب یا گوجه رنده شده بریزید و هم بزنید. آرد که حسابی باز شد، (مواظب باشید گوله گوله نباشه. حسابی لهش کنید!) اینها رو توی خوراک بریزید.

خوراك لوبيا چيتي با قارچ

 سایت آشپزی, طرز تهیه خوراک لوبیا با قارچ, طرز تهیه خوراک لوبیا, پخت انواع خوراک,خوراک لوبیا چیتی, آموزش آشپزی, پخت خوراک لوبیا, خوراک لوبیا چیتی با قارچ,خوراک لوبیا چیتی,خوراک لوبیا چیتی با قارچ,خوراک لوبیا چیتی با سیب زمینی,
مواد لازم :

 لوبیا چیتی  یک لیوان
 قارچ  دو عدد
 سیب زمینی  یک عدد کوچک
 افزودنیهای مجاز  نمک ، فلفل، گلپر، آبلیمو و …

طرز تهیه  خوراك لوبيا چيتي با قارچ :
از این غذا آسونتر، خودشه. فقط کافیه لوبیا چیتی رو چند ساعت توی آب خیس کنید و اگر تونستید یکی دو بار آبش رو عوض کنید. به این ترتیب سبک تر می شه و کسانی که ناراحتی معده دارند هم می تونند از این غذا بخورند. بعد از چند ساعت خیس خوردن، بگذارید بپزه. نیم پز که شد، بهش نمک اضافه کنید. (یادتون باشه هیچوقت از اول به حبوبات نمک نزنید. چون دیر می پزند. آخرش هم نریزید که دیگه نمک به خوردش نمی ره.) نمک رو که زدید، سیب زمینی رو نگینی خرد کنید و اضافه کنید. یک ربع مانده به آخر پخت، قارچ ها رو خرد کنید و توی خوراک بریزید. اگر دوست داشتید لعابش بیشتر باشه و خوراکتون غلیظ تر بشه، یک ملاقه از آب خوراک رو توی کاسه بریزید و کمی صبر کنید. بعد دوسه قاشق آرد توی این کاسه اضافه کنید و کمی هم رب یا گوجه رنده شده بریزید و هم بزنید. آرد که حسابی باز شد، (مواظب باشید گوله گوله نباشه. حسابی لهش کنید!) اینها رو توی خوراک بریزید.

موقع خوردن می تونید از گلپر، فلفل سیاه و آبلیمو برای طعم دادن به خوراکتون کمک بگیرد. نوش جان!
دانشجویان عزیز می توانند قبل از رفتن به کلاس، لوبیا را خیس کنند و هنگام بازگشت، آن را بپزند. بعد دم دست هرچی که داشتند در آن بریزند. هر کدام از موارد ذکر شده هم که باب میل نبود، حذف بفرمایند!

منبع : ashpaza.com

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز