خانه » گلچین آشپزی » خواص لوبیا چیتی لوبیا چیتی

خواص لوبیا چیتی لوبیا چیتی

خواص مواد غذایی,خواص لوبیا چیتی,pinto bean,pinto bean properties,لوبیا چیتی,properties,خواص مواد غذايي,لوبيا,آشپزی و تغذیه,خواص لوبیا چیتی,خواص لوبیا چیتی در بارداری,خواص لوبیا چیتی در لاغری,خواص لوبیا چیتی پخته,خواص لوبیا چیتی در طب سنتی,خواص لوبیا چیتی برای لاغری,خواص لوبیا چیتی برای زنان باردار,خواص لوبیا چیتی در بدنسازی,خواص لوبیا چیتی و عدس,خواص لوبیا چیتی در دوران بارداری,لوبیا چیتی به انگلیسی,لوبیا چیتی چاق کننده است؟,لوبیا چیتی پلو,لوبیا چیتی wikipedia,لوبیا چیتی با قارچ,لوبیا چیتی و خواص آن,لوبیا چیتی طرز تهیه,لوبیا چیتی و دیابت,خواص مواد غذایی,خواص مواد غذایی مختلف,خواص مواد غذایی در دوران بارداری,خواص مواد غذایی و میوه ها,خواص مواد غذایی در بارداری,خواص مواد غذایی سالم,خواص مواد غذایی در بدنسازی,خواص مواد غذایی خانگی,خواص مواد غذایی، میوه ها، سبزیجات,خواص مواد غذایی گوشت

خواص لوبیا چیتی لوبیا چیتی

یک فنجان لوبیای چیتی یا ۱۹۳ گرم از آن ۶۷۰ کالری دارد که از این میزان، ۲۱ کالری آن به چربی، ۴۸۳ کالری از آن به کربوهیدرات موجود در لوبیا و ۱۶۵ کالری به پروتئین موجود در آن اختصاص دارد.این ماده غذایی فاقد کلسترول بوده و قند موجود در آن در مقایسه با انواع لوبیا کمتر است. لوبیا چیتی به دلیل داشتن پروتئین فراوان، منبع غذایی مفیدی برای تأمین پروتئین روزانه و پیشگیری از ابتلا به اختلالات کلیوی و پوکی استخوان به شمار می‌رود.گفتنی است میزان پروتئین موجود در این نوع لوبیا از انواع دیگر آن بیشتر است..

, Pinto bean properties, Pinto bean, properties, خواص لوبیا چیتی, لوبیا چیتی, خواص مواد غذایی, لوبیا

Pinto bean properties

خواص لوبیا چیتی

آرشیو مطالب خواص مواد غذایی

 

properties-300×200.jpg 300w, http://kafshdoozaki.ir/wp-content/uploads/2016/03/Pinto-bean-properties-768×512.jpg 768w, http://kafshdoozaki.ir/wp-content/uploads/2016/03/Pinto-bean-properties-1024×683.jpg 1024w” sizes=”(max-width: 689px) 100vw, 689px” title=”خواص مواد غذایی,خواص لوبیا چیتی,pinto bean,pinto bean properties,لوبیا چیتی,properties,خواص مواد غذايي,لوبيا,آشپزی و تغذیه,خواص لوبیا چیتی,خواص لوبیا چیتی در بارداری,” alt=”خواص مواد غذایی,خواص لوبیا چیتی,pinto bean,pinto bean properties,لوبیا چیتی,properties,خواص مواد غذايي,لوبيا,آشپزی و تغذیه,خواص لوبیا چیتی,خواص لوبیا چیتی در بارداری,”>

 

یک فنجان لوبیای چیتی یا ۱۹۳ گرم از آن ۶۷۰ کالری دارد که از این میزان، ۲۱ کالری آن به چربی، ۴۸۳ کالری از آن به کربوهیدرات موجود در لوبیا و ۱۶۵ کالری به پروتئین موجود در آن اختصاص دارد.
این ماده غذایی فاقد کلسترول بوده و قند موجود در آن در مقایسه با انواع لوبیا کمتر است. لوبیا چیتی به دلیل داشتن پروتئین فراوان، منبع غذایی مفیدی برای تأمین پروتئین روزانه و پیشگیری از ابتلا به اختلالات کلیوی و پوکی استخوان به شمار می‌رود.
گفتنی است میزان پروتئین موجود در این نوع لوبیا از انواع دیگر آن بیشتر است.
.

.

.


این ماده غذایی منبع مناسبی از ویتامین «ث» بوده، همچنین میزان کلسیم، آهن، سدیم و پتاسیم موجود در این نوع لوبیا قابل توجه است.

 
تیامین، منیزیم، نیاسین و فسفر از جمله مواد معدنی موجود در این لوبیا است. قرار دادن میان‌وعده‌های غذایی حاوی لوبیا چیتی در پیشگیری از سرطان روده بزرگ نقش مهمی دارد.

 

اکثر مواد غذایی بویژه مواد غذایی پرچرب سبب افزایش هورمون لپتین در خون می‌شود.

تحقیقات نشان می‌دهد این هورمون نقش مهمی در افزایش اشتها و ابتلا به اضافه وزن دارد.

این در حالی است که رژیم غذایی حاوی لوبیا چیتی باعث ترشح حداقل میزان لپتین در خون شده و از ابتلا به چاقی ناشی از افزایش اشتها پیشگیری می‌کند.

 

مواد غذایی ضد درد

 

خواص برنج

 

خواص روغن پسته

 

خواص گردو

 

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز