خانه » گلچین آشپزی » ترافل گیلاس ( دسری خوشمزه ) طرز تهیه دسرهای خوشمزه

ترافل گیلاس ( دسری خوشمزه ) طرز تهیه دسرهای خوشمزه

تهیه دسر ترافل گیلاس, طرز تهیه دسرهای خوشمزه, مواد لازم برای ترافل گیلاس, درست کردن ترافل گیلاس,طرز تهیه ترافل گیلاس, نحوه درست کردن ترافل گیلاس, آموزش آشپزی, تهیه انواع ترافل, سایت آشپزی,طرز تهیه ترافل گیلاس,طرز تهیه ترایفل گیلاس,طرز تهیه ی ترافل گیلاس,تهیه انواع ترافل,طرز تهیه انواع ترافل,طرز تهیه انواع ترافل میوه,طرز تهيه انواع ترافل,طرز تهیه ی انواع ترافل,طرز تهیه انواع ترافل شکلاتی

ترافل گیلاس ( دسری خوشمزه ) طرز تهیه دسرهای خوشمزه

مخلوط نشاسته و شیر را به تخم مرغ ها افزوده و دوباره روی حرارت بگذارید تا کمی غلیظ شود. از روی حرارت برداشته وانیل و کره را بیفزائید، مخلوط کرده و بگـذاریـد کمی خنـک شـود. در آخـر گیلاس ها را اضافه کنید. در ظرف مورد نظر برش های رولت را قرار دهید و مواد آماده شده مخلوط با گیلاس را داخل آن بریزید و به دلخواه تزئین کنید.نکته:زمانی که مخلوط نشاسته را به تخم مرغ اضافه می کنید بهتر است مقداری از آن را با تخم مرغ مخلوط کرده سپس بقیه را اضافه کنید.

ترافل گیلاس ( دسری خوشمزه )

 

 تهیه دسر ترافل گیلاس, طرز تهیه دسرهای خوشمزه, مواد لازم برای ترافل گیلاس, درست کردن ترافل گیلاس,طرز تهیه ترافل گیلاس, نحوه درست کردن ترافل گیلاس, آموزش آشپزی, تهیه انواع ترافل, سایت آشپزی,طرز تهیه ترافل گیلاس,طرز تهیه ترایفل گیلاس,

مواد لازم ترافل گیلاس:

 نشاسته ذرت (پودرشده) ۱ قاشق سوپ خوری (۱۱ گرم)
 آرد  ۲ قاشق سوپ خوری (۱۸ گرم)
 شکر  یک دوم پیمانه (۷۵ گرم)
 شیر (سرد)  دو و یک چهارم پیمانه (۳۶۰ میلی لیتر)
 تخم مرغ  ۱ عدد (۵۵ الی ۶۰ گرم)
وانیل شکری یک چهارم قاشق چای خوری
کره ۲ قاشق سوپ خوری (۳۲ گرم)
کمپوت گیلاس (خردشده) به مقدار لازم
رولت به مقدار لازم

روش تهیه ترافل گیلاس:
نشاسته، آرد و شکر را در تابه ای بریزید، شیر را کم کم به آن اضافه کنید و روی حرارت ملایم قرار دهید و هم بزنید تا غلیظ شود. زرده و سفیده تخم مرغ را از هم جدا کرده، زرده را با همزن برقی بزنید تا کرم رنگ شود. سفیده را هم جداگانه بزنید تا فرم بگیـرد بعـد به زرده اضافه و با هم مخلوط کنید.

 

مخلوط نشاسته و شیر را به تخم مرغ ها افزوده و دوباره روی حرارت بگذارید تا کمی غلیظ شود. از روی حرارت برداشته وانیل و کره را بیفزائید، مخلوط کرده و بگـذاریـد کمی خنـک شـود. در آخـر گیلاس ها را اضافه کنید. در ظرف مورد نظر برش های رولت را قرار دهید و مواد آماده شده مخلوط با گیلاس را داخل آن بریزید و به دلخواه تزئین کنید.

نکته:
زمانی که مخلوط نشاسته را به تخم مرغ اضافه می کنید بهتر است مقداری از آن را با تخم مرغ مخلوط کرده سپس بقیه را اضافه کنید.

بدانیم:
انرژی ۵/۹۵۶ کیلوکالری
چربی ۳۹ گرم
کربوهیدرات ۶/۱۳۲
پروتئین ۴/۲۳ گرم

منبع : asemoni.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز