خانه » گلچین آشپزی » با اسفناج ، تخم مرغ ، انبه و … با هوش تر بشوید افزایش هوش افراد

با اسفناج ، تخم مرغ ، انبه و … با هوش تر بشوید افزایش هوش افراد

خوراکی برای افزایش هوش, افزایش هوش افراد, خواص اسفناج, خواص انبه, غذاهای مقوی, میوه های افزایش هوش, خوراکی افزایش حافظه, افزایش حافظه, تغذیه مناسب برای افزایش هوش,خوراکی برای افزایش هوش,خوراکی برای افزایش هوش جنین,خوراکی افزایش هوش,خوراکی های افزایش هوش,خوراکی افزایش هوش کودک,خوراکی های مفید برای افزایش هوش جنین,خوراکی های افزایش هوش کودکان,میوه های افزایش هوش,میوه های افزایش دهنده هوش و حافظه,میوه های افزایش دهنده هوش و حافظه(2),میوه های افزایش دهنده هوش جنین,میوه های افزایش دهنده ی هوش,تغذیه مناسب برای افزایش هوش جنین,تغذیه مناسب برای افزایش هوش کودکان,تغذیه مناسب برای افزایش هوش نوزاد,غذاهای مناسب برای افزایش هوش کودکان,غذای مناسب برای افزایش هوش,تغذیه مناسب جهت افزایش هوش جنین,افزایش حافظه,افزایش حافظه داخلی گوشی اندروید,افزایش حافظه داخلی اندروید,افزایش حافظه آیفون,افزایش حافظه و تمرکز,افزايش حافظه,افزایش حافظه و هوش,افزایش حافظه کوتاه مدت,افزایش حافظه گوشی,خوراکی افزایش حافظه,خوراکی تقویت حافظه,خوراکی های افزایش حافظه,خوراکی برای افزایش حافظه,خوراکی هایی برای افزایش حافظه,خوراکی های افزایش دهنده حافظه,خواص انبه,خواص انبه چیست,خواص انبه خشک,خواص انبه در دوران بارداری,خواص انبه برای پوست,خواص انبه برای زنان باردار,خواص انبه در بارداری,خواص انبه هندی,خواص انبه سبز,خواص انبه برای کودکان,خواص اسفناج,خواص اسفناج پخته,خواص اسفناج و ماست,خواص اسفناج خام,خواص اسفناج با ماست,خواص اسفناج در بارداری,خواص اسفناج پخته با ماست,خواص اسفناج برای پوست,خواص اسفناج کوهی,خواص اسفناج در دوران بارداری

با اسفناج ، تخم مرغ ، انبه و … با هوش تر بشوید افزایش هوش افراد

3 – اسفناج: اسفناج به دلیل آنزیم‌های موجود در برگ‌هایش، سیناپس بین سلول‌ها را تسهیل می‌بخشد و هوش را تقویت می‌کند. اسفناج از ماده دارویی به نام فولیک اسید برخوردار است که در جهت تقویت حافظه موثر است.

با اسفناج ، تخم مرغ ، انبه و … با هوش تر بشوید

خوراکی برای افزایش هوش, افزایش هوش افراد, خواص اسفناج, خواص انبه, غذاهای مقوی, میوه های افزایش هوش, خوراکی افزایش حافظه, افزایش حافظه, تغذیه مناسب برای افزایش هوش,خوراکی برای افزایش هوش,خوراکی برای افزایش هوش جنین,
اگر میخواهید هوش فرزند شما ( یا حتی هوش خود شما ) خیلی بیشتر شود حتما در طول روز از خوراکی های زیر در برنامه ی غذایی خود استفاده کنید. این خوراکی ها عبارتند از :

1 – انبه: این میوه برای زیاد کردن هوش و حافظه معجزه میکند. چون خوردن آن باعث تسریع گردش خود و در نتیجه خون رسانی بیشتر به مغز می شود.

2 – غلاتی مانند سویا، لوبیا، نخود فرنگی و عدس از روغن بسیار مفیدی برخوردارند که در جهت تقویت حافظه لازم است.

3 – اسفناج: اسفناج به دلیل آنزیم‌های موجود در برگ‌هایش، سیناپس بین سلول‌ها را تسهیل می‌بخشد و هوش را تقویت می‌کند. اسفناج از ماده دارویی به نام فولیک اسید برخوردار است که در جهت تقویت حافظه موثر است.

4 – قهوه: کافئین قهوه در جهت تقویت حافظه مفید است. قهوه همچنین ضد آلزایمر است و با مصرف مداوم آن دچار آلزایمر نخواهید شد.

5 – تخم مرغ:تخم مرغ ماده بسیار مفیدی در جهت تقویت حافظه است؛ به ویژه این که مادران باردار هنگام بارداری و زمانی که جنینی را در رحم دارند، تخم‌مرغ مصرف کنند در هوش فرزندشان بسیار موثر است.

6 – شکلات تلخ بدون شکر

7 – ماهی: باعث تقویت و رشد سریع‌تر سلول‌های مغز و در نتیجه باعث تقویت حافظه می‌شود. ماهی برای عارضه قلبی نیز مفید است.

8 – ماست: یک پیاله ماست دارای امگا ۳ و دی اچ ای است. امگا ۳ و دی اچ ای مواد بسیار مفیدی در جهت تقویت حافظه است.

منبع : webshad.com

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز