خانه » گلچین آشپزی » آشنایی با کاربردهای جو دو سر پرک در آشپزی کاربرد جو دو سر پرک

قیمت : 32000 تومان

آشنایی با کاربردهای جو دو سر پرک در آشپزی کاربرد جو دو سر پرک

کارایی جو دو سر پرک در آشپزی, جو دو سر پرک در آشپزی, کاربرد جو دو سر پرک,کاربرد جو دو سر پرک, تکنیک های آشپزی, کاربرد جو پرک در آشپزی, پخت انواع غذا با جو پرک, استفاده های جو پرک در آشپزی, نکات مهم آشپزی, استفاده های جو دو سر پرک آشپزی,نکات مهم آشپزی,نکات مهم آشپزی و خانه داری,نكات مهم آشپزي,نکات مهم در مورد آشپزی,آموزش نکات مهم آشپزی,نکات مهم درباره آشپزی,نکاتی مهم در آشپزی,نکات ریز و مهم آشپزی,نکات بسیار مهم در آشپزی

آشنایی با کاربردهای جو دو سر پرک در آشپزی کاربرد جو دو سر پرک

جو دو سر پرک فقط برای درست کردن سوپ و آش نیست1 – شما در تهیه انواع کتلت می توانید به جای آرد سوخاری از جو دو سر پرک ریز شده استفاده کنید2 – همچنین در سرخ کردن انواع مرغ و ماهی از این غله استفاده کنید.3 – از آنجا که جو پرک لعاب زیادی دارد آن را پودر کرده و یا همان گونه به صورت پرک در انواع غذاها و خورش ها اضافه کنید که بهترین جایگزین سیب زمینی به عنوان غلیظ کننده غذاها است.4 – جو دو سر پرک خرد را می توانید در تهیه انواع کوکو و دلمه استفاده کنید.5 – در تهیه سالاد الویه می توانید به جای سیب زمینی از پرک جو دو سر پخته شده استفاده کنید . برای پخت جو دو سر پرک به ازای هر پیمانه جو دو سر پرک دو پیمانه آب کافی است.6 – همچنین می توانید با استفاده از جو دو سر پرک مقوی ترین ولذیذترین صبحانه را تهیه کنید ،فقط کافی است جو دو سر پرک را پخته و در شیر یا شیر سویا ریخته و به همراه عسل یا شکر و یا بسته به سلیقه خودتان بدون عسل و شکر مصرف کنید. برای صبحانه می توانید آن را با دارچین و یا جوز هندی مزه دار کنید.7 – کشمش و یا هر نوع میوه خشک و یا تازه نظیر تکه های موز ، توت فرنگی ، سیب و یا توت تازه به آن اضافه کنید و در آخر مقدار کمی شکر یا عسل و کمی شیر به آن اضافه کرده و میل کنید.8 – از آن جا که جو دو سر پرک آماده مصرف است می توانید حتی بدون پختن نیز آن را در شیر یا شیرسویای گرم ریخته و میل کنید . بر حسب سلیقه خود می توانید با افزودن انواع دانه ها همچون گردو ، بادام ، یا انواع میوه های خشک در آن صبحانه ای سرشار از ویتامین تهیه کنید.

آشنایی با کاربردهای جو دو سر پرک در آشپزی

 کارایی جو دو سر پرک در آشپزی, جو دو سر پرک در آشپزی, کاربرد جو دو سر پرک,کاربرد جو دو سر پرک, تکنیک های آشپزی, کاربرد جو پرک در آشپزی, پخت انواع غذا با جو پرک, استفاده های جو پرک در آشپزی, نکات مهم آشپزی, استفاده های جو دو سر پرک آشپزی,نکات مهم آشپزی,

می توانید در سرخ کردن انواع مرغ و ماهی از جو دو سر پرک استفاده کنید

جو دو سر پرک یکی از غلاتی است که از آن فقط برای درست کردن سوپ یا آش استفاده نمی شود. جو دو سر پرک کاربردهای بسیاری در آشپزی دارد و با آن می توانید غذاهای خوش طعم و لذیذی درست کنید.

جو دو سر پرک فقط برای درست کردن سوپ و آش نیست
1 – شما در تهیه انواع کتلت می توانید به جای آرد سوخاری از جو دو سر پرک ریز شده استفاده کنید

2 – همچنین در سرخ کردن انواع مرغ و ماهی از این غله استفاده کنید.

3 – از آنجا که جو پرک لعاب زیادی دارد آن را پودر کرده و یا همان گونه به صورت پرک در انواع غذاها و خورش ها اضافه کنید که بهترین جایگزین سیب زمینی به عنوان غلیظ کننده غذاها است.

4 – جو دو سر پرک خرد را می توانید در تهیه انواع کوکو و دلمه استفاده کنید.

5 – در تهیه سالاد الویه می توانید به جای سیب زمینی از پرک جو دو سر پخته شده استفاده کنید . برای پخت جو دو سر پرک به ازای هر پیمانه جو دو سر پرک دو پیمانه آب کافی است.

6 – همچنین می توانید با استفاده از جو دو سر پرک مقوی ترین ولذیذترین صبحانه را تهیه کنید ،فقط کافی است جو دو سر پرک را پخته و در شیر یا شیر سویا ریخته و به همراه عسل یا شکر و یا بسته به سلیقه خودتان بدون عسل و شکر مصرف کنید. برای صبحانه می توانید آن را با دارچین و یا جوز هندی مزه دار کنید.

7 – کشمش و یا هر نوع میوه خشک و یا تازه نظیر تکه های موز ، توت فرنگی ، سیب و یا توت تازه به آن اضافه کنید و در آخر مقدار کمی شکر یا عسل و کمی شیر به آن اضافه کرده و میل کنید.

8 – از آن جا که جو دو سر پرک آماده مصرف است می توانید حتی بدون پختن نیز آن را در شیر یا شیرسویای گرم ریخته و میل کنید . بر حسب سلیقه خود می توانید با افزودن انواع دانه ها همچون گردو ، بادام ، یا انواع میوه های خشک در آن صبحانه ای سرشار از ویتامین تهیه کنید.

منبع : khorasannews.com

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز